دکتر صادق جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان:

شهید رجایی و باهنر با روحیه مردمی وازخودگذشتگی، اختلاف سلیقه های شخصی را فراموش و خالصانه به مردم خدمت کردند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۴ ب٫ظ
شهید رجایی و باهنر با روحیه مردمی وازخودگذشتگی، اختلاف سلیقه های شخصی را فراموش و خالصانه به مردم خدمت کردند دکتر جلیلی در یادداشتی نوشت: شهیدان رجایی و باهنر با روحیه مردمی و از خود گذشتگی، مشکلات واختلاف سلیقه های شخصی را فراموش کردند و منافع و مصالح کشور را در صدر برنامه هاو اولویت های کاری قرارداده بودند.

قلم ماندگار:

به بهانه شهادت دو تن از وارسته ترین دولتمردان جمهوری اسلامی ، دوم شهریورتاهشتم شهریوربعنوان هفته دولت نامگذاری شده است این هفته فرصت مناسبی است برای زنده نگهداشتن یادوخاطره شهیدان رجایی وباهنر ودرواقع ادای احترام به مرام ومنش این دوشهیدبزرگوار انقلاب اسلامی .
براستی رمز وراز ماندگاری
شهیدان باهنر و رجایی چه بوده است ؟!.‌
رجایی وباهنر با روحیه مردمی وازخودگذشتگی، مشکلات واختلاف سلیقه های شخصی را فراموش کردند و منافع ومصالح کشوررا در صدر برنامه هاو اولویت های کاری قرارداده بودند
رجایی وباهنر مسئولیت را عرصه ای برای خدمت می دانستند ودنبال پرکردن جیب ومال اندوزی نبودند آنها فقط یک تابعیت داشتند وهیچ فرزندی درآنطرف آبها نداشتند رجایی اگرچه ازدانشگاههای اروپایی وآمریکایی مدرکی نداشت ولی عقلش ازعلمش بیشتر بود وخودش را وقف مردم کرده بود .
اگر چه عمر دولت رجایی و باهنر کوتاه بود اما مرام و منش وسیره آنها در بین مردم‌ ودولت مردان جمهوری اسلامی ایران بعنوان برگ زرینی درتاریخ کشور ثبت شده است شهیدان رجایی وباهنر با اقتدا به مولا علی ع منشور حکومت داری آن امام همام را نصب العین خود قرار داده بودند
امام علی ع خطاب به کارگزاران فرمودند مبادا بپنداری حکومتی که به تو سپرده شده است شکاری است که به چنگت افتاده است بلکه امانتی است که بر گردنت گذاشته شده است و بالا دست تو از تو، حفظ حقوق مردم را می خواهد . تورا نرسدکه به استبداد و دلخواه خود ، میان مردم رفتار کنی . باید به عدل و انصاف رفتار کنید و به مردم در باره خودتان حق بدهید. پر حوصله باشید و در برآوردن نیازهای مردم بی حوصلگی نکنید که شما خزانه داران رعیت و نمایندگان ملت و سفیران حکومت هستید .
مفتخریم که از معیارهای مدیران و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی، پایبندی به احکام دین خدا و انجام کارها برای رضای خدا ، عدالت گستری وعدالت طلبی ، مبارزه با فساد ، پاکدامنی ، صداقت و صراحت و توجه به مردم‌ است و سازمان بزرگ تامین اجتماعی نیز با توجه به این معیارها والگوها و با تآسی به شهیدان رجایی وباهنر و دراجرای منویات وفرامین رهبری مبنی بر حمایت از دولت ، وبااعتقاد به سیاستها وبرنامه های دولت ، درتمامی عرصه ها وصحنه ها همراه وحامی دولت بوده و علیرغم تنگناها وکمبودهای نقدینگی ،این همراهی دراجرای طرح تحول نظام سلامت که منابع هنگفتی را به خود اختصاص داده است به خوبی ملموس ومشهوداست وپرواضح است سازمان تامین اجتماعی باتاکید برادامه تعامل وتفاهم ، تمام توان خود را برای خدمت رسانی ورضایتمندی مردم و بیمه شدگان گرامی بکار گرفته ودراین راه مقدس ازهیچ تلاش وکوششی فروگذار نخواهد بود .

مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان نیز دراجرای سیاستها وخط مشی های ابلاغی سازمان متبوع و با الهام گیری از آن دولتمردان مردمی وسخت کوش، درسال گذشته با کسب عنوان دستگاه برتردر تکریم ارباب رجوع وحقوق شهروندی دربین ۷۶ دستگاه استان خوزستان ، خدمات خوبی به مردم و بیمه شدگان ارائه کرده است و با این باور که حق مردم بیش ازاین است گامهای خود را برای خدمات بهتر ورضایتمندی بیشتر مردم‌ محکمتر ومصممتر ازگذشته بر خواهد داشت

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار