شکست سنگین صنعت نفت مقابل پدیده در دیدار خانگی

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۱ ب٫ظ
شکست سنگین صنعت نفت مقابل پدیده در دیدار خانگی [ad_1] آبادان – ایرنا – تیم فوتبال پدیده مشهد در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان، میزبان خود صنعت نفت آبادان را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. به گزارش ایرنا،دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – تیم فوتبال پدیده مشهد در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان، میزبان خود صنعت نفت آبادان را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. به گزارش ایرنا،دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد.
شاگردان فیروز کریمی این دیدار را با نتیجه ۳ بر صفر شکست خوردند تا با وجود حضور این مربی در نیم فصل دوم، صنعت نفتی ها شرایط بهتری نسبت به نیم فصل اول نداشته باشند.
گل های پدیده را در این مسابقه اکبر ایمانی دقیقه ۲۶ و ۶۵ و حمزه خذیراوی دقیقه ۳۵ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.
اکبر ایمانی و حسین مهربان از تیم پدیده و علیرضا نورمحمدی و محمد شادکام از صنعت نفت آبادان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
پدیده با این پیروزی ۲۲ امتیازی شد و جای صنعت نفت آبادان را در جایگاه دوازدهم گرفت و صنعت نفت نیز با همین امتیاز در جایگاه سیزدهم ایستاد.
دو دیدار باقی مانده از هفته بیست و دوم که قرار بود امروز بین تیم های تراکتورسازی تبریز و سیاه جامگان مشهد و ماشین سازی تبریز و نفت تهران به ترتیب در شهرهای مشهد و تبریز برگزار شود به دلیل شرایط نامساعد جوی به فردا موکول شد.
۶۱۲۵ دریافت کننده و انتشار دهنده خبر:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار