شکست نفت امیدیه در مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۴۴ ق٫ظ
شکست نفت امیدیه در مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم واترپلوی نفت امیدیه در مرحله پلی آف لیگ برتر برابر حریف قدرتمند خود شکست خورد. به گزارش ایرنا مرحله رفت پلی آف لیگ برتر واترپلوی کشور عصر جمعه برگزار شد که تیم نفت امیدیه در یک بازی خانگی ۹ بر ۷ نتیجه را به تیم سایپا البرز واگذار کرد.نفتی […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم واترپلوی نفت امیدیه در مرحله پلی آف لیگ برتر برابر حریف قدرتمند خود شکست خورد. به گزارش ایرنا مرحله رفت پلی آف لیگ برتر واترپلوی کشور عصر جمعه برگزار شد که تیم نفت امیدیه در یک بازی خانگی ۹ بر ۷ نتیجه را به تیم سایپا البرز واگذار کرد.
نفتی ها برای اولین بار در طول این فصل از امتیاز میزبانی در شهرستان امیدیه بهره مند بودند و پیش از این تمام بازی های خانگی این تیم به دلیل نبود استخر مناسب در تهران برگزار می شد.
نفت امیدیه و سایپا البرز در مرحله گروهی موفق به کسب رده های دوم و سوم رقابت ها شدند و این موضوع باعث شد که در مرحله پلی آف مقابل یکدیگر صف آرایی کنند.
تیم نفت امیدیه در این دیدار برخلاف بازی های قبل تمام بازیکنان خود را در اختیار داشت همچنین در آن طرف سایپا البرز نیز که از بازیکنان ملی پوش بی شماری بهره می برد با قدرت تمام مقابل نفت امیدیه صف آرایی کرد.
تایم اول این بازی با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید و اعضای دو تیم به نزد مربیان خود رفتند همچنین تایم های دوم و سوم بازی به ترتیب با نتیجه ۵ بر ۵ و ۷ بر ۷ به اتمام رسید.
در تایم چهارم بازی اگر چه نفتی ها حملات پر تعدادی بر روی دروازه حریف خود انجام دادند اما این سایپا بود که بر روی ضد حملات موفق شد دوباره دروازه تیم میزبان را باز کند و در نهایت پیروز میدان شود.
تیم نفت امیدیه با احتساب این شکست باید در بازی برگشت به فکر جبران باشد تا بتواند همچون سال های قبل یک پای فینال باشد.
تیم واترپلو نفت امیدیه روز ۵ اسفند ماه در بازی برگشت مرحله پلی آف میهمان تیم سایپا البرز خواهد بود.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار