صلح و سازش پرونده اختلاف مالی بین وراث با همت اعضاء شورای حل اختلاف دزفول

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۳ ق٫ظ
صلح و سازش پرونده اختلاف مالی بین وراث با همت اعضاء شورای حل اختلاف دزفول  رئیس دادگستری دزفول گفت: در راستاء ترویج و توسعه فرهنگ اصلاح ذات البین در جامعه ، رئیس و اعضاء شعبه ۱۷ شورای حل اختلاف این شهرستان با تلاش و کوشش خود توانستند پرونده اختلاف مالی بین وراث را به ارزش ۵ میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان را با صلح و سازش مختومه کنند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

 رئیس دادگستری دزفول گفت: در راستاء ترویج و توسعه فرهنگ اصلاح ذات البین در جامعه ، رئیس و اعضاء شعبه ۱۷ شورای حل اختلاف این شهرستان با تلاش و کوشش خود توانستند پرونده اختلاف مالی بین وراث را به ارزش ۵ میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان را با صلح و سازش مختومه کنند.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شوراهای حل اختلاف استان خوزستان محمدیار ممبینی رئیس دادگستری شهرستان دزفول با اعلام این خبر گفت: مدتی قبل بین وراث بر سر اموال متوفی اختلاف که به ارزش ۵ میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان بوجود آمد که این اختلاف روز به روز شدیدتر و منجر به درگیری و نزاع بین آنان گردید.

وی افزود: در راستاء ترویج و توسعه فرهنگ اصلاح ذات البین در جامعه و به منظور جلوگیری از ادامه اختلافات، پرونده اختلاف این وراث جهت برقراری صلح و سازش بین آنان به شعبه ۱۷ شورای حل اختلاف دزفول ارجاع داده می شود و رئیس و اعضاء این شعبه با سعی و تلاش و کوشش خود و خارج از وقت اداری با دعوت از  وارث متوفی زمینه را برای مصالحه فراهم نمودند.

رئیس دادگستری دزفول در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه تلاش ها و زحمات رئیس و اعضاء شعبه ۱۷ شورای حل اختلاف این شهرستان به ثمر نشست و این وراث با گذشت از یکدیگر بین آنان آشتی و دوستی برقرار و این پرونده در کمترین وقت با صلح و سازش مختومه شد.

وی از زحمات و تلاشهای رئیس و اعضاء شورای حل اختلاف این شعبه تقدیر کرد و گفت: در مصالحه این پرونده علاوه بر پیشگیری از تشکیل چندین پرونده قضایی و درگیریهای دیگر، عطوفت و محبت بین وراث این پرونده بیشتر از گذشته ایجاد گردید و لازم است از تمامی عزیزانی در اصلاح ذات البین تلاش می کنند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار