ضرب و شتم یکی از معلمان لالی در مدرسه

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۵ ق٫ظ
ضرب و شتم یکی از معلمان لالی در مدرسه [ad_1] اهواز – ایرنا – یک معلم در روستایی از توابع شهرستان لالی در زمان حضور در مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفت. گودرز ترکی زاده فرماندار لالی شامگاه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا حادثه ضرب و شتم یکی از معلمان این شهرستان را تایید کرد و افزود: این درگیری بر اثر اختلافات […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – یک معلم در روستایی از توابع شهرستان لالی در زمان حضور در مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفت. گودرز ترکی زاده فرماندار لالی شامگاه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا حادثه ضرب و شتم یکی از معلمان این شهرستان را تایید کرد و افزود: این درگیری بر اثر اختلافات خانوادگی اتفاق افتاده است.
وی جزئیات بیشتر از این حادثه را به رئیس آموزش و پرورش شهرستان لالی ارجاع داد اما با وجود تماس های مکرر با رئیس آموزش و پرورش شهرستان لالی وی حاضر به پاسخگویی نشد.
بر اساس این گزارش خبر ضرب و شتم یک معلم در روستای جمال آباد شهرستان لالی امروز در فضای مجازی منتشر شده است.
گفته می شود صبح دیروز ۱۲ نفر که سر و صورت خود را کاملا پوشانده بودند، با چوب و چماق به یک مدرسه ابتدایی در این روستا حمله ور شدند و پس از بستن در مدرسه، یکی از معلمان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده که باعث ایجاد رعب و وحشت در میان دانش آموزان ابتدایی این مدرسه شد.
شهرستان لالی در شمال خوزستان قرار دارد و در سال ۱۳۸۲ از مسجدسلیمان تفکیک شده است.
۷۱۵۱/۶۰۶۴
خبرنگار: نادره وائلی زاده** انتشار دهنده: سید بهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار