نماینده ولی فقیه در خوزستان در دیدار با اصحاب رسانه تاکید کرد؛

ضرورت تشکیل کارگروه رسانه ای در استان

تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۶ ق٫ظ
ضرورت تشکیل کارگروه رسانه ای در استان نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به لزوم تشکیل کارگروه رسانه گفت: توقعی که من از شما اصحاب رسانه دارم، این است که یک جبهه واحد را تشکیل دهید و اگر کمیته ای از بین خودتان تشکیل شود، ما نیز مشکلات و مطالبات شما خبرنگاران را پیگیری خواهیم کرد. من به شخصه دغدغه شما مطالبه گران را دارم.

قلم ماندگار/ خوزستان:

نماینده ولی فقیه در خوزستان در دیدار با خبرنگاران با اشاره به لزوم تشکیل کارگروه رسانه گفت : توقعی که من از شما اصحاب رسانه دارم، این است که یک جبهه واحد را تشکیل دهید و اگر کمیته ای از بین خودتان تشکیل شود، ما نیز مشکلات و مطالبات شما خبرنگاران را پیگیری خواهیم کرد. من به شخصه دغدغه شما مطالبه گران را دارم.

به گزارش قلم ماندگار، حجت الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد، در نشست با اصحاب رسانه که در محل مُصلای اهواز برگزار شد، اظهار داشت: در امر مُطالبه گری باید مراقب آبروی افراد و نظام باشیم؛ گاهی پیش می آید که دشمن عمداً کاری می کند که مُطالبه گری صورت گیرد تا آبرو و حیثیت نظام خدشه دار شود.
وی مُطالبه گریِ ناشیانه مصداق آب در آسیاب دشمن ریختن است و باید نسبت به این موضوع حساسیت کافی وجود داشته باشد.

امام جمعه اهواز همچنین خطاب به اهالی رسانه عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب روحیه مُطالبه گری را جزو وظایف مسئولان می دانند و شما خبرنگاران هم باید آن را دنبال کنید. درد دل شما خبرنگاران برای من مهم است و باید به آن توجه شود.
وی با بیان این که ما در سخت ترین جنگ رسانه ای قرار گرفته ایم و متعلق این جنگ رسانه ای، جنگ شناختی و ادراکی است، تصریح کرد: در مرحله ی جنگ روانی دشمن قوه ادراک مردم را مورد هجمه قرار می دهد و به راحتی آن را تحریف می کند؛ بنابر این طبق فرمایش حضرت آقا که تأکید داشتند اگر موفق شویم تحریف را بزنیم، قطعا تحریم شکست خواهد خورد؛ نباید نسبت به موضوع تحریف بی تفاوت باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد با طرح پیش نهاد تشکیل جبهه ی واحد رسانه ای برای مقابله با جنگ نرم دشمن اظهار داشت: توقعی که من از شما اصحاب رسانه دارم، این است که یک جبهه واحد را تشکیل دهید و اگر کمیته ای از بین خودتان تشکیل شود، ما نیز مشکلات و مُطالبات شما خبرنگاران را پیگیری خواهم کرد.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان عنوان کرد: کارگروه رسانه باید تشکیل شود و به عنوان هیات اندیشه‌ورز برای اهالی رسانه خوراک آماده کند و یک جبهه واحد در استان تشکیل دهد که تصمیم بگیرند امروز بنا است چه مساله ای از استان در خط رسانه قرار گیرد و کلید واژه ها چه باشند که دشمن و برخی مسئولان سوءاستفاده نکنند و از طرفی هم خبرنگاران بتوانند مُطالبه گر واقعی باشند.

وی با تأکید بر این که من حامی و پشتیبان خبرنگاران هستم، تصریح کرد: شما اصحاب رسانه وظیفه ی خطیری بر عهده دارید و باید دقت کنید که برای از بین بردنِ فعل حرام به راهِ حرام متوسل نشوید؛ این مساله خیلی مهم است و از شما خبرنگاران می خواهم این جهاد را رعایت کنید و بدانید که در این راه من پشتیان و حامی شما خواهم بود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار