متخصصان مدیریت خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند

طراحی و ساخت دستگاه بچ میکسر اسیدکاری با پوشش مقاوم به اسید کلریدریک خالص و افزایه های شیمیایی

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۸ ب٫ظ
طراحی و ساخت دستگاه بچ میکسر اسیدکاری با پوشش مقاوم به اسید کلریدریک خالص و افزایه های شیمیایی رئیس اداره نگهداری و تعمیرات مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از طراحی و ساخت دستگاه بچ میکسر اسیدکاری ۱۵۰ بشکه ای با پوشش مقاوم به اسید کلریدریک خالص و افزایه های شیمیایی از سوی متخصصان این مدیریت خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران عبدالمجید دقایقی در این باره توضیح داد: تامین این تجهیز حسب نیاز عملیاتی در برنامه ساخت و یا خرید ماشین آلات سرمایه ای سالیانه مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های فنی و کارشناسی متخصصان مدیریت های خدمات فنی امکان ساخت آن با استفاده از توان صنعتگران داخلی و با پشتیبانی مدیریت های مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، بازسازی تجهیزات حفاری، HSE و اداره بازرسی فنی شرکت اجرایی شد .

دقایقی اظهار کرد: پس از تعیین مشخصات فنی، حداقل زمان ساخت با احتساب سفارش کالا ، ساخت سازه فلزی با انجام پوشش ضد اسید و افزایه شیمیایی و نصب و راه اندازی این دستگاه ۱۸۰روز برآورد گردید که با شناسایی امکانات موجود و استفاده از توان صنعتگران بومی و بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان شرکت در مدت ۵۰ روز این مهم تحقق یافت.

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: هزینه خرید این دستگاه از شرکت های سازنده خارجی ۲۵۰ هزار یورو برآورد می شود که با تمهیدات به کار گرفته شده و استفاده از توان فنی مهندسی داخلی، این بچ میکسر با هزینه یک پنجم مشابه خارجی آماده بهره برداری شد .

وی ادامه داد:. با آماده شدن این تجهیز مراحل تست آزمایشگاهی و کارگاهی آن با موفقیت انجام و جهت آزمایش میدانی به منطقه عملیاتی ارسال گردید .

گفتنی است این بچ میکسر پس از آزمایش های عملیاتی به همراه همزن های مکانیکی در ارایه عملیات اسیدکاری بر روی سکوهای دریایی به کارگیری می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار