به همت کارشناسان مخابرات مناطق نفتخیزجنوب انجام شد

طراحی و ساخت مراکز تلفن پکس و مدیریت بحران

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۲:۵۱ ب٫ظ
طراحی و ساخت مراکز تلفن پکس و مدیریت بحران به همت کارشناسان مخابرات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مراکز تلفن مدیریت بحران، پکسِ مدیریت و پکس بهره‌برداری ساخته شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، این مراکز با تکیه بر توانمندی و دانش فنی کارکنان و از محل بازیافت تجهیزات قدیمی از رده خارج  و امکانات موجود، طراحی، ساخته و نصب و راه اندازی گردید.

در این اقدام صرفه جویانه، مرکز تلفن قدیمی و فاقد کارایی پکس مدیریت(دو شماره‌ای) و بهره‌برداری(سه شماره‌ای)، با یک مرکز تلفن جدید جایگزین گردید که خود این مرکز نیز از تجهیزات بدون استفاده و مازاد طراحی، بازسازی و پیکربندی شده بود.

همچنین در راستای اجرایی دستورالعمل قانون مدیریت بحران کشور، کارشناسان اداره مخابرات ستاد اقدام به طراحی و ساخت یک مرکز تلفن قابل حمل با امکانات لازم برای شرایط بحرانی نمودند که در صورت از کارافتادن هر یک از مراکز تلفن ثابت، این سیستم قابل حمل امکان برقراری ارتباط تلفنی برای ۵۰۰ مشترک را در کمترین زمان ممکن فراهم می‌سازد.

قرار است برای هر یک از شرکت‌های تابعه و مجموعه ستاد مناطق نفت‌خیز جنوب یک مرکز تلفن قابل حمل جداگانه ساخته و در همان منطقه نگهداری شود.

شایان ذکر است، این پروژه بدون بار مالی انجام و راه‌اندازی شد و هر مرکز حدود ۵۰ میلیارد ریال صرفه‌جویی اقتصادی در بر داشته است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار