مدیرعامل شرکت ملی مناطق‌نفت‌خیزجنوب :

طرح‌های ازدیاد برداشت را در بُعد جذب سرمایه‌گذار پیگیری می‌کنیم

تاریخ انتشار: شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۷ ق٫ظ
طرح‌های ازدیاد برداشت را در بُعد جذب سرمایه‌گذار پیگیری می‌کنیم مدیرعامل شرکت ملی مناطق‌نفت‌خیزجنوب گفت: این شرکت به دنبال آن است تا برنامه‌های طرح‌ریزی شده در زمینه طرح‌های ازدیاد برداشت را در بعد جذب سرمایه‌گذار و توسعه و بازتوسعه میادین پیگیری و اجرایی کند.

قلم ماندگار:

احمد محمدی در حاشیه دهمین نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان در جمع خبرنگاران، با اشاره به طرح‌های ازدیاد برداشت این شرکت، اظهار کرد: در زمینه طرح‌های ازدیاد برداشت، ابتدا باید برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شرکت ملی نفت ایران را پیگیری کنیم و در این زمینه‌ها گام برداریم.

وی افزود: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به دنبال آن است تا برنامه‌های طرح‌ریزی شده در زمینه طرح‌های ازدیاد برداشت را در بعد جذب سرمایه‌گذار و توسعه و باز توسعه میادین پیگیری و اجرایی کند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تصریح کرد: این اقدامات به صورت ویژه در بحث میادینی که در نیمه دوم عمر خود قرار دارند به صورت جدی‌تری پیگیری خواهند شد، زیرا این میادین نیاز به بازسازی و یا بازتوسعه اساسی دارند و در این راستا گام خواهیم برداشت.

محمدی در خصوص حضور شرکت‌های خارجی در طرح‌های ازدیاد برداشت، خاطرنشان‌کرد: حضور شرکت‌های خارجی به شرایطی وابسته است که در این زمینه با توجه به وضعیت و شرایط، پیگیر حضور شرکت‌های خارجی نیز خواهیم بود.

وی ادامه داد: بحث‌های زیست محیطی و مسئولیت‌های اجتماعی را به صورت جدی پیش از انجام این طرح‌های توسعه‌ای و ازدیاد برداشت مورد توجه قرار خواهیم داد و در کنار آن در بعد نگهداشت تولید و افزایش سطح تولید اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار