طوفان و بارش های شدید در راه خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۲۴ ب٫ظ
طوفان و بارش های شدید در راه خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: طی ۲۴ ساعت آینده هوای استان همراه با رگبارباران و رعدو برق و احتمال بارش تگرگ به ویژه برای مناطق شمالی دور از انتظار نیست. کورش بهادری یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : با وزش باد نسبتا شدید دراستان و همچنین […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: طی ۲۴ ساعت آینده هوای استان همراه با رگبارباران و رعدو برق و احتمال بارش تگرگ به ویژه برای مناطق شمالی دور از انتظار نیست. کورش بهادری یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : با وزش باد نسبتا شدید دراستان و همچنین با توجه به وزش باد درمنطقه و کشورهای همسایه دربعضی ساعات کاهش دید ناشی از گردوغباردرمرکز، جنوب و غرب استان انتظارمی رود.
بهادری با اشاره به وضعیت هوای استان درشبانه روز گذشته ادامه داد : دراین مدت امیدیه با ۳۲٫۱ و لالی با ۱۰٫۶ درجه سانتی گراد به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی اهواز بین ۲۷ و ۱۵ درجه سانتی گراد در نوسان بوده است .
همچنین با ورود سامانه بارشی از روز شنبه دراستان به ترتیب مسجدسلیمان با۱۳٫۴ و دزفول با ۱۴ میلیمتر کمترین و بیشترین بارش را تاکنون داشته اند .
مدیریت بحران شهرستـان اهواز نیز نسبت به اتخاذ تمهیدات لازم اعم از برقراری کشیک شبانه روزی و آماده باش دستگاه های مرتبط مراکز بهداشتی و درمانی، بازدید و بررسی پست ها و خطوط انتقال برق، بازدید و بررسی تاسیسات دفع فاضلاب و شبکه های آبرسانی، نظارت بر سیل بندها و راه ها، اطلاع رسانی به شهروندان به ویژه بیماران، کودکان، سالمندان، مسافران، کشاورزان، دامداران، صیادان و افراد ساکن در معرض خطر و مناطق با احتمال وقوع تنـدباد ، صاعقه و سیل برای رعایت نکات ایمنی و بهداشـتی تاکید کرد.
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:حمیدرضاترابی فرد **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار