سردار عباس زاده

عاملان شهادت ماموران انتظامی ماهشهر شناسائی شدند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۴ ق٫ظ
عاملان شهادت ماموران انتظامی ماهشهر شناسائی شدند اهواز- قلم ماندگار- فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: عاملان شهادت ۲ مامور انتظامی استان خوزستان که در ماهشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند شناسائی و به زودی دستگیر خواهند شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از ایرنا، بامداد شنبه هفته جاری افرادی ناشناس در بلوار آیت الله خامنه ای شهرستان بندرامام خمینی(ره) شهرستان ماهشهر خودروی گشت کلانتری ۱۳ این شهرستان را با سلاح کلاشینکف مورد هدف قرار دادند.
این حادثه حدود ساعت ۳۵ دقیقه بامداد رخ داد و در پی آن یک مامور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در همان محل به شهادت رسید و ستوانیکم الله نظر صفری نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر ، به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
معاون فرماندهی انتظامی خوزستان ادامه داد: بر اساس شواهد سرنشینان یک دستگاه پژو خاکستری رنگ به سمت خودرو گشت پلیس اقدام به تیراندازی کردند.
سردار حیدر عباس زاده، اظهار داشت:تیم های تخصصی فرماندهی انتظامی استان پس از بررسیهای کارشناسی عاملان این حمله کور را شناسائی کرده که به زودی دستگیر و به سزای اعمالشان خواهند رسید.
وی افزود: یک گروهک تروریستی با عنوان’ حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز’ مسئولیت این عملیات تروریستی را به عهده گرفته است و در فضای مجازی این موضوع را تایید کرده است.
سردار عباس زاده گفت: ماموران جان بر کف نیروی انتظامی در استان خوزستان برای تامین امنیت و نظم در استان هیچ گاه کوتاهی نخواهند کرد و این ترورهای کور هم ذره ای از اراده ماموران انتظامی نسبت به انجام وظایفشان نخواهد کاست.
وی گفت: نیروی انتظامی در استان تا کنون شهدای زیادی تقدیم نظام و انقلاب کرده است و برای تامین امنیت مردم همواره آماده جان فشانی هستیم.
در آبان ماه سال جاری نیز مهرزاد خیری یکی از سربازان وظیفه نیروی انتظامی استان در بهبهان در حین گشت زنی با سارقان مسلح درگیر شده و در تبادل آتش با سارقان به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
در ۳۱ شهریور ماه سال جاری نیز گروهی تروریستی به نام ‘الاحوازیه’ با حمله به رژه نیروهای مسلح باعث شهادت ۲۴ نفر از نیروهای نظامی، انتظامی و مردمی شد و چهار تروریست نیز به هلاکت رسیدند.
در ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۴ نیز همین گروه تروریستی با حمله به یک چادر نیروی انتظامی در پارک گمبوعه شهرستان حمیدیه سه نفر از ماموران انتظامی را شهید و ۲ نفر را زخمی کردند که تمامی عوامل این حادثه نیز دستگیر شدند.

انتهای پیام/

  1. Faustina Norgaard   ۲۵/۰۹/۱۳۹۹  

    i like this best suited article

    http://clickdanoticia.com/wp-includes/?95.html

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار