عامل گرفتن تسهیلات غیر مجاز بانکی در اهواز دستگیر شد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۲ ب٫ظ
عامل گرفتن تسهیلات غیر مجاز بانکی در اهواز دستگیر شد [ad_1] اهواز – ایرنا – جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری عامل گرفتن تسهیلات غیر مجاز بانکی در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید محمد صالحی در این باره گفت:در پی ارجاع یک فقره پرونده قضائی از شعبه ۱۰ بازپرسی با موضوع تسهیلات […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری عامل گرفتن تسهیلات غیر مجاز بانکی در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید محمد صالحی در این باره گفت:در پی ارجاع یک فقره پرونده قضائی از شعبه ۱۰ بازپرسی با موضوع تسهیلات غیرمجاز بانکی و تحصیل مال نامشروع، کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان به صورت ویژه رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: فردی با راه اندازی شرکت های زنجیره ای اقدام به گرفتن تسهیلات غیرمجاز به مبلغ ۴۱ میلیارد و ۱۹۳ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال از بانک کرده که با تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان جرم محرز و دستگیری وی را در دستورکار خود قرار دادند.
سرهنگ صالحی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی متهم این پرونده را شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر کردند.
وی گفت: با تکمیل پرونده و ارسال به مرجع قضایی، برای متهم قرار وثیقه صادر و متهم روانه زندان شد.
۷۱۶۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: عاطفه جوادی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار