مدیر پیشگیری از تخلفات شهری شهرداری اهواز خبر داد:

سوختگی شدید عوامل اجرائیات شهرداری اهواز در پی حمله زمین‌خواران شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ | ۲۳:۰۰ ب٫ظ
سوختگی شدید عوامل اجرائیات شهرداری اهواز در پی حمله زمین‌خواران شد مدیر پیشگیری از تخلفات شهری شهرداری اهواز گفت: یک فرد زمین خوار با حمله به لودر اجرائیات شهرداری و آتش زدن آن به دو نفر از عوامل اجرائیات آسیب وارد کرد.

قلم ماندگار:

مدیر پیشگیری از تخلفات شهری شهرداری اهواز گفت: یک فرد زمین خوار با حمله به لودر اجرائیات شهرداری و آتش زدن آن به دو نفر از عوامل اجرائیات آسیب وارد کرد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از فارس دانیال سبزعلی‌زاده دقایقی، اظهار کرد: عوامل اجرائیات شهرداری اهواز ساعت ۱۷ امروز به منظور رفع تصرف از یک ملک در منطقه ۳ اهواز عازم منطقه فرهنگیان شدند.
وی افزود: در این عملیات افراد زمین خوار به عوامل اجرائیات حمله ور شده و روی لودر و سرنشینان آن بنزین ریخته و آن را آتش زدند.
مدیر پیشگیری از تخلفات شهری شهرداری اهواز بیان کرد: در این حادثه دو سرنشین لودر یعنی عباس خمیسی و ایمان عیدی‌وندی دچار سوختگی شدید شدند و به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شدند.
وی عنوان کرد: مسئولان بیمارستان اعلام کردند که راننده لودر دچار ۳۰ درصد سوختگی شده و عیدی‌وندی، از عوامل اجرائیات شهرداری اهواز دچار ۴۰ درصد سوختگی شدند.
سبزعلی‌زاده گفت: فرد متصرف پس از آتش زدن لودر و سرنشینان آن به سمت شهرداری منطقه ۳ اهواز حمله ور شده و ضمن کندن در ورودی شهرداری آن را آتش زده است.

وی با بیان اینکه یکسری زمین خوار دارند زمین خواری میکنند و هیچکس حاضر نیست قدمی بردارد؟، افزود: شهرداری اهواز با دست خالی داره کار میکند که می طلبد مسوولان مربوطه به این مهم ورود کنند.

پایگاه خبری قلم ماندگار جهت روشنگری و اگاهی  به شهروندان منتظر پاسخ مسوولان و انعکاس این مهم در این زمینه است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار