عضو خبرگان رهبری:آمریکا و رژیم صهیونیستی ریشه همه مشکلات منطقه هستند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۴۵ ب٫ظ
عضو خبرگان رهبری:آمریکا و رژیم صهیونیستی ریشه همه مشکلات منطقه هستند [ad_1] ایذه – ایرنا – یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:به طور قطع آمریکا و رژیم صهیونیستی ریشه همه مشکلات ایران و منطقه هستند. به گزارش ایرنا،آیت‌ا… عباس کعبی روز جمعه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهرستان ایذه با تبریک فرا رسیدن سی و هشتمین بهار آزادی بیان کرد: انقلاب […]

[ad_1]


ایذه – ایرنا – یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:به طور قطع آمریکا و رژیم صهیونیستی ریشه همه مشکلات ایران و منطقه هستند. به گزارش ایرنا،آیت‌ا… عباس کعبی روز جمعه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهرستان ایذه با تبریک فرا رسیدن سی و هشتمین بهار آزادی بیان کرد: انقلاب اسلامی هرچه جلوتر می رود ریشه دارتر می‌شود، اما با این وجود دشمنان هم در حال چیدمان توطئه هستند.
وی افزود: خوشبختانه آمریکا در تمام عرصه‌ها در مقابل کشورمان شکست خورده است.
وی در ادامه گفت: حضور بی شمار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشانگر تجدید بیعت مردم با آرمان های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: نظام اسلامی متعلق به مردم بوده و خواهد بود و به همین دلیل نیز مردم با حضور در صحنه سرنوشت کشور را رقم می‌زنند، اما در زمان پهلوی حکومت متعلق به یک خانواده بود.
آیت ا… کعبی با اشاره به قدرت نظامی کشورمان خاطر نشان کرد: موشک‌های بالستیک جمهوری اسلامی ایران لرزه بر پیکر استکبار جهانی انداخته است.
وی گفت:مسئولان باید برای خدمت‌ کردن به مردم ببالند چرا که اگر مسئولی در لباس مسئولیت گره‌گشایی نکند خائن به اسلام و انقلاب خواهد بود.
به گزارش ایرنا مردم ایذه در طلیعه سی و هشتمین بهار آزادی با شرکت در راهپیمایی یوم ا.. ۲۲ بهمن که از میدان امام علی(ع) تا مصلای این شهر برگزار شد با سر دادن شعارهای انقلابی، بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.
۷۱۶۱/ ۶۰۳۷
خبرنگار: مهسا نوروزی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار