عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ایران:روس ها به دلیل تجربه بالای خود پیروز شدند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۷ ق٫ظ
عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ایران:روس ها به دلیل تجربه بالای خود پیروز شدند [ad_1] آبادان – ایرنا – عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ایران گفت:ایران تیم جوانی به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ آبادان روانه کرد و مقابل روس ها به تجربه آنها باخت. رحیم علی آبادی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ایران و روسیه مسابقه نزدیکی برابر یکدیگر انجام دادند ولی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ایران گفت:ایران تیم جوانی به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ آبادان روانه کرد و مقابل روس ها به تجربه آنها باخت. رحیم علی آبادی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ایران و روسیه مسابقه نزدیکی برابر یکدیگر انجام دادند ولی در وزن های بالا تیم روسیه سرحال تر نشان داد.
وی اظهار داشت:البته ایران در این رقابت ها با تیم بسیار جوانی برابر حریفانش به میدان رفت و مقابل تیم روسیه به تجربه آنها باخت.
پیشکسوت کشتی فرنگی ایران گفت:معتقدم در دو وزن ۵۹ و ۶۶ کیلوگرم به اشتباهات داوری باختیم و بعد از این دو باخت روحیه دیگر کشتی گیران تضعیف شد.
دارنده مدال طلای المپیک مونیخ اظهار داشت:تیم ایران پس از المپیک ریو پوست اندازی کرد و روی به جوانگرایی داشت و این جوانگرایی در آینده به سود کشتی فرنگی ایران است.
علی آبادی افزود: باید برای المپیک ۲۰۲۰ هدف گذاری کنیم و همین جوانگرایی می تواند فدراسیون کشتی را به این هدف نزدیک کند.
به گزارش ایرنا سی وپنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی درسال ۲۰۱۷ صبح امروز (پنجشنبه) در محل سالن کوثر شهر آبادان آغاز و عصر فردا(جمعه) با شناخت تیم های برتر به پایان می رسد.
ایران در گروه یک با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و درگروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، بلاروس، اوکراین و جمهوری آذربایجان قرار دارند.
۷۱۰۴/۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگاران:مسعود گادار و عدنان جواهری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. Cartier W6920032   ۰۴/۰۶/۱۳۹۹  
آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار