عضو کمیسیون اقتصاد مجلس:قاچاق سازمان یافته در مناطق آزاد کشور وجود ندارد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۰۰ ب٫ظ
عضو کمیسیون اقتصاد مجلس:قاچاق سازمان یافته در مناطق آزاد کشور وجود ندارد [ad_1] آبادان – ایرنا – نماینده مردم آبادان و عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق آزاد دروازه قاچاق به کشور نیستند و قاچاق سازمان یافته در این مناطق وجود ندارد. عامر کعبی سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: قاچاق در مناطق آزاد به حجمی که برخی از دوستان تاکید می‌کنند، نیست.وی اظهارکرد: موضوعی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – نماینده مردم آبادان و عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق آزاد دروازه قاچاق به کشور نیستند و قاچاق سازمان یافته در این مناطق وجود ندارد. عامر کعبی سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: قاچاق در مناطق آزاد به حجمی که برخی از دوستان تاکید می‌کنند، نیست.
وی اظهارکرد: موضوعی که رهبر معظم انقلاب در خصوص بحث قاچاق تاکید دارند قاچاق سازمان ‌یافته کالا به داخل کشور است که این موضوع در مناطق آزاد مصداق ندارد.
کعبی گفت: طبق ماده ۲۷ برنامه ششم توسعه که به تصویب شورای نگهبان رسیده از آغاز برنامه ششم توسعه کشور یعنی از اول سال ۹۶ ، دبیرخانه مناطق آزاد کشور در اختیار وزیر اقتصاد و دارایی خواهد بود.
عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی یکی از راه‌های تحقق شعار سال ۱۳۹۶ با نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را توجه به زیرساخت‌های تولید در کشور عنوان کرد و بیان داشت: در بودجه امسال کشور توجه خاصی به زیرساخت‌های اقتصادی شده است.
وی کاهش وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی و سوق دادن آن به درآمدهای مالیات و منابع دیگر را از ویژگی‌های بودجه سال ۹۶ عنوان کرد.
کعبی افزود: در بحث انرژی نیز اقداماتی خوبی برای بهره‌برداری از میدان‌های نفتی مشترک پیش‌بینی‌ شده است.
احمد توکلی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی چندی پیش در گفت و گو با پیک بامدادی رادیو ایران مناطق آزاد را دروازه قاچاق کالا به کشور عنوان کرد.
۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار