علت مرگ بیمار مسجدسلیمانی بعد از کالبدشکافی مشخص می شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۱۶ ق٫ظ
علت مرگ بیمار مسجدسلیمانی بعد از کالبدشکافی مشخص می شود [ad_1] اهواز _ ایرنا _ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: علت اصلی مرگ بیمار مسجدسلیمانی که روز ۱۸ اسفندماه در اهواز فوت کرد بعد از کالبدشکافی مشخص می شود. دکتر مهران ورناصری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز ۱۶ اسفند ماه یک خانم ۳۷ ساله با […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: علت اصلی مرگ بیمار مسجدسلیمانی که روز ۱۸ اسفندماه در اهواز فوت کرد بعد از کالبدشکافی مشخص می شود. دکتر مهران ورناصری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز ۱۶ اسفند ماه یک خانم ۳۷ ساله با علائم سرماخوردگی به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان مراجعه کرد و بعد از بهبودی نسبی مرخص شد.
وی افزود: روز بعد با همان علائم، بدن درد، بی حالی و ضعف، مجدد به بیمارستان مراجعه کرد و سرم درمانی، عکس و رادیوگرافی انجام شد اما بعد از ساعاتی دچار ایست قلبی و تنفسی شد و بعد از انجام عملیات احیا به کما رفت.
ورناصری ادامه داد: بعد از آن برای دریافت خدمات تخصصی بیشتر به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شد و صبح روز ۱۸ اسفندماه فوت کرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیان کرد: خانواده بیمار فکر می کنند که بیمار به علت تزریق اشتباهی پنی سیلین فوت کرده اما بررسی‌ها مشخص کرد پنی سیلین در داروهای تزریقی بیمار نبوده است.
وی افزود: حدس ما این است که بیمار دچار میو کاردیت قلب شده یعنی قلب ناگهان به علت اثرات ویروسی دچار التهاب می‌شود و ناگهان از کار می افتد اما در هر حال نتیجه قطعی مرگ بیمار به کالبد شکافی برمی‌گردد و پرونده همچنان باز است.
در چند ماه گذشته مواردی از فوت بیماران با احتمال تزریق آمپول اشتباه گزارش شده که نتیجه قطعی را بررسی های بیشتر و نتیجه پزشکی قانونی مشخص می کند.
۳۰۰۴/۶۰۰۲انتشاردهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار