معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تاکید کرد:

علیرغم عدم تحقق انتظارات داروسازان توسط سازمان های بیمه گر ارائه خدمات دارویی در استان خوزستان همچنان ادامه دارد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۸:۰۳ ق٫ظ
علیرغم عدم تحقق انتظارات داروسازان توسط سازمان های بیمه گر ارائه خدمات دارویی در استان خوزستان همچنان ادامه دارد معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه انتظارات داروسازان توسط سازمان های بیمه گر تحقق نیافته است، تاکید کرد: ارائه خدمات دارویی در استان خوزستان با قوت در حال انجام است.

دکتر حسین برزگر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری قلم ماندگار، تصریح کرد: با توجه به فرمایشات دلسوزانه و  صریح مقام  معظم رهبری و  تاکیدات مکرر رئیس جمهور نسبت به شرایط خاص جوی که برای استان خوزستان ایجاد شد، متاسفانه سازمان های بیمه گر عملا انتظارات همکاران داروساز را برآوده نکرده اند.

وی ادامه داد: به همین دلیل همکاران داروساز در داروخانه ها با مشکلات مضاعفی مواجه شدند که با تلاش مستمر و تحمل سختی ها ارایه خدمات دارویی در داروخانه ها بدون وقفه ادامه یافت.

دکتر برزگر با بیان اینکه از سازمان های بیمه گر در سطح ملی انتظار می رفت پرداخت های خود را به اسناد داروخانه ها به صورت ویژه ببیند، اظهار کرد: متاسفانه این انتظار محقق نشد و علیرغم همه بی مهری ها با همت و ایثار  همه داروسازان، داروخانه ها در کنار سایر دستگاه های استان خوزستان آماده میزبانی از میهمانان نوروزی به ویژه ورود کاروان های راهیان نور  هستند.

وی تاکید کرد: امسال همچون گذشته هیچگونه کمبود دارویی در استان نداریم و این آمادگی را داریم که به بهترین شکل ممکن خدمات دارویی به زائران راهیان نور ارائه دهیم.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، از شرکت های پخش دارو خواست: با توجه به شرایط ذکر شده در شرایط دریافت چک فاکتورهای صادره برای داروخانه های استان خوزستان به یاری مردم استان بشتابند و برای عبور از این شرایط همکاری کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار