امروز صورت گرفت؛

علی ساری: مشکل آب شرب اهواز در حال مرتفع شدن است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ | ۲۱:۳۸ ب٫ظ
علی ساری: مشکل آب شرب اهواز در حال مرتفع شدن است اهواز- قلم ماندگار-  نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی صبح و بعد از ظهر امروزبه ترتیب از لینک کانال سلمان و تصفیه خانه آب و حاشیه رودخانه بامدژ و روستاهای اطراف آن بازدیدکرد.

قلم ماندگار:

 

  نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی صبح و بعد از ظهر امروزبه ترتیب از لینک کانال سلمان و تصفیه خانه آب و حاشیه رودخانه بامدژ و روستاهای اطراف آن  بازدیدکرد.

به گزارش قلم ماندگار، علی ساری نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی صبح و بعد از ظهر امروز پنج شنبه ۲۷ دی ماه ۹۷ به همراه فردوس کریمی مدیر عامل آبفای اهواز، ضمن بازدید از لینک کانال سلمان و تصفیه خانه آب و حاشیه رودخانه بامدژ از توابع شهرستان اهواز و حد فاصل اهواز – الهایی گفت: خدا را شکر آب شرب اهواز در حال مرتفع شدن است و قول هایی که به مردم داده بودیم عملی شد و در حال حاضر این لینک که بین کانال سلمان و تصفیه خانه تقریبا ۴۰۰ متر می شود کار آن به اتمام رسیده و هم اکنون برقرار شده و در حال سرویس دهی است.

وی ادامه داد: البته در منطقه شیرهای قدیمی و فرسوده که باعث شده روی کیفیت و میزان فشارآب شرب مردم تاثیر بگذارد در حال تعویض شدن است و  چنانچه مشکلی باشد باید رفع شود.

ساری همچنین در بخش دیگری عنوان کرد: بعد از ظهر امروز هم از حاشیه رودخانه و روستاهای بامدژ، حد فاصل اهواز- الحایی بازدید کردیم که حقیقتا این روستاهای در حال حاضر در وضعیت خطرناکی قرار دارند و هر آنی ممکن است رودخانه طغیان  و سیل جاری شود.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی از زحمات دولت تشکر کرد و افزود: خوشبختانه دولت پای کار است و  بدور از انصاف است که قدرانی نشود.

ساری در ادامه با بیان اینکه واقعیت امر، این است که رودخانه بامدژ، خطرناک و بحرانی است و حتی در برخی جاها سیل بند، اطراف حاشیه این رودخانه به نیم متر می رسد که این میزان، خیلی خطرناک  است و هرآنی ممکن است آب وارد مسیرهای اطراف این رودخانه شود، تصریح کرد: می طلبد استاندار خوزستان، ارگان های مربوطه از قبیل آب و برق، نیشکر و ستاد بحران را بسیج کند و با افزایش امکاناتی همچون ماشین های سنگین ده چرخ، بیل و بلدوز و غیره در نقاط بحرانی از حوادث غیر مترقبه جلو گیری شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه قبلا ستاد بحران در کنار رودخانه هایی که پیش بینی می شد طغیان کنند،  تشکیل می شد، یاد آور شد: بنده از فرماندار و معاونان وی در خواست کردم علاوه بر افزایش امکانات موجود، با توجه به بحرانی بودن و طغیان رودخانه با افزایش بارندگی، وسایل ماشین های سنگین و امکانات را در اختیار بخش ها  قرار دهند  و نظارت شبانه روزی و مستمر داشته باشند تا شاهد رخ دادن حادثه ای نباشیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار