انتقاد شدید علی ساری از ضعف مدیریت ستاد بحران خوزستان و نبود امکانات برای کنترل سیل استان/ واکنش تند به سخنان اخیر رئیس مجلس + فایل صوتی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۰ ق٫ظ
انتقاد شدید علی ساری از ضعف مدیریت ستاد بحران خوزستان و نبود امکانات برای کنترل سیل استان/ واکنش تند به سخنان اخیر رئیس مجلس + فایل صوتی خوزستان- قلم ماندگار-عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نطق خود که به صورت زنده از رادیو فرهنگ پخش شد، با انتقاد شدید از ضعف مدیریت ستاد بحران خوزستان از نبود امکانات برای کنترل سیل در استان گلایه کرد.

 قلم ماندگار:

به گزارس خبرنگار قلم ماندگار، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نطق خود که به صورت زنده از رادیو فرهنگ پخش شد، با انتقاد شدید از ضعف مدیریت ستاد بحران خوزستان از نبود امکانات برای کنترل سیل در استان گلایه کرد.
علی ساری از رییس جمهور خواست: امکانات بیشتری از جمله ماشین آلات و سایر مایحتاج ضروری در اختیار سیل زدگان اختصاص دهند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی همچنین از عدم مدیریت سدها و رها سازی آب بدون برنامه هم به شدت گلایه کرد و گفت: دبی آب در سال ۸۴ سه هزار و ۴۰۰ متر مکعب بود در حالی که الان دبی آب دوهزار و ۸۰۰ متر مکعب است که معیشت و زندگی مردم را به نابودی کشاند که باید مشکل را جستجو کرد که علت امر چه بوده است.
وی با اشاره به عدم رها سازی آب در هور و نحر بهره و غیره توسط مدیریت ستاد بحران گفت: نبود ماشین آلات سنگین و حفظ تاسیسات نفتی باعث شده که مدیریت ستاد بحران راه ساده را انتخاب کند و خسارت های جبران ناپذیری به مردم وارد کند.
ساری همچنین نسبت به سخنان  اخیر رییس مجلس مبنی بر اینکه نماینده های خوزستات برای لایروبی کارون اقدامی انجان نداده اند، واکنش نشان داد و اظهار کرد: آقای لاریجانی ما اقدامات زیادی در این زمینه انجام داده ایم برای نمونه شرکت هلندی را به وزارت نیرو معرفی کرده ایم اما متاسفانه وزارت کاری نکرد!
وی در پایان ضمن گلایه از بی مهری دولت نسبت به مردم سیل زده در عدم پرداخت خسارت کشاورزان در سال ۹۵، تاکید کرد: این امر سبب بی اعتمادی مردم سیل زده شده است و مردم جرات نمی کنند خانه هایشان را تخلیه کنند.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار