علی ساری به منظور پیگیری قطعی آب شرب مردم اهواز، از خط انتقال آب غدیر به اهواز بازدید کرد

علی ساری: دولت و به ویژه وزارت نیرو با جدیت بیشتری مسئله قطعی آب شرب اهواز را مرتفع کند/ ضعف مشاور و ناظر اصلی وزارت نیرو دلیل اصلی ایجاد برخی از قطعی های آب مردم اهواز است+ گزارش تصویری

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ | ۲۲:۵۹ ب٫ظ
علی ساری: دولت و به ویژه وزارت نیرو با جدیت بیشتری مسئله قطعی آب شرب اهواز را مرتفع کند/ ضعف مشاور و ناظر اصلی وزارت نیرو دلیل اصلی ایجاد برخی از قطعی های آب مردم اهواز است+ گزارش تصویری نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی امروز به منظور پیگیری قطعی آب شرب مردم اهواز، از خط انتقال آب غدیر به اهواز بازدید کرد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی امروز به منظور پیگیری قطعی آب شرب مردم اهواز، از خط انتقال آب غدیر به اهواز بازدید کرد.

علی ساری در حاشیه بازدید از خط انتقال غدیر و آب حیات در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار قلم ماندگار، اظهار کرد: خط انتقال آب غدیر، رودخانه کارون و آب حیات، سه منبع مهم تامین کنند آب شرب اهواز به شمار می روند.

وی با تاکید بر اینکه دولت و به ویژه وزارت نیرو با جدیت بیشتری باید مسئله قطعی های مکرر آب شرب اهواز را مرتفع کند، گفت: با قاطعیت اعلام  می کنم که ضعف مشاور و ناظر اصلی وزارت نیرو که متاسفانه به دست یک شرکت کار نابلد سپرده شده است، دلیل اصلی ایجاد برخی از قطعی های مکرر آب مردم اهواز است که می بایست وزات نیرو نسبت به سپردن کارهای دیگر به این شرکت پرهیز کند، تا دوباره شاهد ایجاد مشکلاتی از این قبیل برای شهروندان نباشیم.

ساری ادامه داد: متاسفانه مدتی است که قطعی و افت فشار آب سبب اذیت و آزار مردم شده است و بنده به عنوان نماینده مردم این موضوع را به شدت تا حصول نتیجه در مجلس  پیگیری می کنم.

وی همچنین در بخش دیگری گفت: به حمدالله ما شاهد بودیم که نیروهای آبفای اهواز در حال تلاش برای رفع مشکل آب شرب مردم هستند که جا دارد از این تلاش این عزیزان قدرانی کنیم، با این حال می طلبد دولت به ویژه وزارت نیرو برای حل این مشکل تلاش بیشتری کنند.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: همچنین در بازدید امروز از کانال پای پل شاهد تعمیر خط انتقال آب غدیر به اهواز بودیم  و از وزات نیرو می خواهیم برای رفع این مشکل تمام تلاش خود را به کار گیرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار