عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع آبزی پروری شمال خوزستان آغاز شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۲ ب٫ظ
عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع آبزی پروری شمال خوزستان آغاز شد [ad_1] دزفول – ایرنا – عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع آبزی پروری شمال خوزستان در دزفول آغاز شد. معاون استاندار و فرماندار دزفول روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:بزرگترین مجتمع آبزی پروری شمال خوزستان در روستای شوهان دزفول در زمینی به وسعت ۵۰ هکتار کلنگ زنی شده است.حبیب اله آصفی افزود:این طرح […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع آبزی پروری شمال خوزستان در دزفول آغاز شد. معاون استاندار و فرماندار دزفول روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:بزرگترین مجتمع آبزی پروری شمال خوزستان در روستای شوهان دزفول در زمینی به وسعت ۵۰ هکتار کلنگ زنی شده است.
حبیب اله آصفی افزود:این طرح شامل ۶۳ حوضچه پرورش ماهی می باشد که زمینه اشتغال ۲۵۰ نفر را فراهم خواهد کرد .
وی گفت:این مجتمع پرورش ماهی در راستای اقتصاد مقاومتی و خودکفایی ملی با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث خواهد شد .
فرماندار دزفول اعتبار مورد نیاز برای اجرای این مجتمع پرورش ماهی را ۵۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده این مجتمع تا پایان سال بهره برداری خواهد شد.
وی همچنین به واگذاری زمین پالایشگاه نفت دزفول اشاره کرد و گفت:در حال حاضر مجوزهای اولیه زیست محیطی این طرح اخذ شده و ارزیابی زیست محیطی نیز در حال انجام است که در شورای عالی محیط زیست بررسی خواهد شد.
آصفی بیان کرد:پالایشگاه دزفول توسط سرمایه گذار دانمارکی احداث خواهد شد که با بهره برداری از این پالایشگاه ۱۵۰ هزار بشکه به تولیدات نفتی کشور شامل بنزین ، گازوئیل ، نفتا ، قیر و گرانول افزوده می شود.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار