عملیات اجرایی فاز ۲ پالایشگاه آبادان با حضور معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۳ ب٫ظ
عملیات اجرایی فاز ۲ پالایشگاه آبادان با حضور معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد [ad_1] فیسبوک تویتر Google+ Cloob به گزارش ایرنا فاز دوم پالایشگاه آبادان با عنوان ‘طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان’ در سفر معاون اول رئییس جمهوری به خوزستان وارد فاز اجرایی شد.پس از برداشتن برخی تحریم های ظالمانه ضد ایران و گشایش اعتبارات اسنادی ( L.C)، طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان با مشارکت ۵۰ درصدی شرکت […]

[ad_1]

 • Google+
 • Cloob
 • به گزارش ایرنا فاز دوم پالایشگاه آبادان با عنوان ‘طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان’ در سفر معاون اول رئییس جمهوری به خوزستان وارد فاز اجرایی شد.
  پس از برداشتن برخی تحریم های ظالمانه ضد ایران و گشایش اعتبارات اسنادی ( L.C)، طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان با مشارکت ۵۰ درصدی شرکت ایرانی و ۵۰ درصدی شرکت چینی وارد فاز اجرایی شد.
  بر اساس اطلاعات ارئه شده، اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این طرح سه میلیارد دلار عنوان شده که تاکنون ۱٫۳ میلیارد دلار آن تامین شده و ۱٫۷ میلیارد نیز به زودی تامین می شود.
  فاز دوم پالایشگاه آبادان با طرحی شفاف و با مدت زمان اجرایی مشخص وارد مرحله اجرایی شد.
  با اجرای این طرح حدود هشت تا ۱۲ هزار نیروی کار در طول مدت حدود ۶ ساله اجرای طرح و به تناسب اجرای فازها و مراحل مختلف کار اعم از مرحله طرح مطالعاتی، تجهیز کارگاه و ورود ادوات مورد نیاز و اجرای عملیات جذب می شوند.
  مدت زمان انجام مطالعات تا شروع به کار عملیات این طرح ۶ ماه عنوان شده است.
  به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در سفر ۲ روزه به خوزستان فاز ۲ پالایشگاه آبادان را کلنگ زنی، و با حضور وی کشتی کاتاماران شرکت کشتی سازی خرمشهر به آب انداخته می شود.
  بهره برداری از کارخانه تولید روغن نوید خلیج فارس در سایت بندر امام خمینی (ره) ماهشهر ، افتتاح پتروشیمی های کارون و تخت جمشید و بهره برداری از نیروگاه ماهشهر از دیگر برنامه های روز نخست سفر ۲ روزه معاون اول رییس جمهور به استان خوزستان است.
  معاون اول رییس جمهوری همچنین قرار است صبح سه شنبه نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان را به بهره‌برداری برساند.
  بازدید هوایی از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری کشاورزی موسوم به طرح رهبری و نیز بازدید از یکی از کانون های داخلی ریزگردها در خوزستان از دیگر برنامه های جهانگیری در روز سه شنبه است.
  ۶۱۲۵ / ۶۰۳۷
  خبرنگار: سید بهادر حسینی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی
  کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
  برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

  [ad_2]

  لینک منبع

  1. oxvow   ۰۹/۱۲/۱۳۹۹  

   Fabric material: the quality looks particularly good

   https://www.oxvow.com/

  آخرين اخبار
  پر بحث ترين
   قلم ماندگار
  قلم ماندگار
  قلم ماندگار
   قلم ماندگار
   قلم ماندگار
  محل كد آمار