عکس‌های سه عکاس خوزستانی در گرجستان به نمایش در می‌آید

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۸ ق٫ظ
عکس‌های سه عکاس خوزستانی در گرجستان به نمایش در می‌آید [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ سه عکاس خوزستانی به نمایندگی از ایران آثارشان به عنوان بخشی از هنر معاصر ایران در کشور گرجستان به نمایش درمی‌آید. به گزارش ایرنا مدیار شجاعی فر یکی ازاین سه عکاس با تایید این خبر به ایرنا گفت: به همراه علی سلطانی و نوید ریحانی سه عکاس خوزستانی هستیم که […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ سه عکاس خوزستانی به نمایندگی از ایران آثارشان به عنوان بخشی از هنر معاصر ایران در کشور گرجستان به نمایش درمی‌آید. به گزارش ایرنا مدیار شجاعی فر یکی ازاین سه عکاس با تایید این خبر به ایرنا گفت: به همراه علی سلطانی و نوید ریحانی سه عکاس خوزستانی هستیم که در بخش های نمایشگاه،سخنرانی و ارایه دیجیتال همراه با ۲۲ عکاس دیگر به عنوان نمایندگان ایران حضور خواهیم داشت.
بر اساس این گزارش فستیوال عکس Kolga از ۱۶ سال پیش در قالب هفته عکاسی به میزبانی شهر تفلیس فعال است و امسال علاوه بر نمایشگاه و رقابت عکاسی، به برگزاری کارگاه آموزشی، سخنرانی و جلسات بررسی پورتفولیوی عکاسان هم می‌پردازد.
رویدادهای فستیوال Kolga کمتر از یک ماه دیگر در گرجستان شروع می شود که سه عکاس از خوزستان نیز به عنوان نماینده ایران در این رویدادها حضور خواهند داشت.
بخش نمایشگاه عکاسان ایرانی با عنوان ‘ایران یک پورتفولیوی باز’ هفتم ماه می ۲۰۱۷ (هفدهم اردیبهشت) در موزه تاریخ شهر تفلیس، پایتخت گرجستان گشایش می‎یابد.
جهت انتخاب مجموعه عکس برای این نمایشگاه نیز سعی بر آن بوده تا مجموعه‎هایی انتخاب شوند که ضمن رعایت استاندارد عکاسی، محتوایی از واقعیت و فرهنگ ایران به زبان جهانی را بازتاب بدهند.
براساس فراخوان اولیه این نمایشگاه ارسال آثار در تمام ژانرهای عکاسی آزاد بوده و محدودیتی از نظر سبک کاری وجود ندارد.
۷۱۶۴/۶۰۰۲
خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار