روز گذشته صورت گرفت؛

عیادت مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان از سالمندان صالحین اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۶ ق٫ظ
عیادت مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان از سالمندان صالحین اهواز به مناسبت روز ملی سالمند، اکیپ پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان در سرای سالمندان صالحین اهواز مستقر و سالمندان توسط این تیم مورد معاینه پزشکی ازجمله فشارخون و قند خون قرارگرفتند.

قلم ماندگار:

به مناسبت روز ملی سالمند، اکیپ پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان در سرای سالمندان صالحین اهواز مستقر شد و سالمندان عزیز توسط این تیم موردمعاینه پزشکی ازجمله فشارخون و قند خون قرارگرفتند و مشاوره های لازم توسط پزشکان جهت حفظ سلامتی سالمندان به کارکنان مجموعه سرای سالمندان صالحین داده شد.

دکتر صادق جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان که با معاونین و جمعی از کارکنان در این کار خداپسندانه حضور داشت ضمن احوال پرسی از سالمندان و تبریک روز ملی سالمند به آنها، گفت، دین و اخلاق و ائمه اطهار(س) ما را به احترام و عیادت و ملاقات بزرگان و سالمندان توصیه وسفارش کرده است.

وی افزود: اجر و پاداش هر گونه کار و اقدام انسان دوستانه و خداپسندانه پیش خدا محفوظ است و هرکسی که در این راه قدمی بر دارد آثار و برکاتش را، در زندگی خواهد دید.

در این دیدار دکتر جلیلی مدیر درمان و فرمانده بسیج مدیریت، به بازرگان مدیر موسسه قول هر گونه همکاری و مساعدت بمنظور ارائه خدمات پزشکی و درمانی را به سالمندان داد.

یادآور می شود: در سرای سالمندان صالحین اهواز حدود یکصدنفر نگهداری می شوند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار