فراخوان دهمین سوگواره ملی «دل‌نوشته های عاشورا» منتشر شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۱ ق٫ظ
فراخوان دهمین سوگواره ملی «دل‌نوشته های عاشورا» منتشر شد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار فراخوان دهمین سوگواره ملی «دل نوشته‌های عاشورا» در ۲ بخش ادبی و عکس به میزبانی شهرستان لالی خبر داد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند با اعلام این خبر گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی «دهمین سوگواره ملی دل نوشته های عاشورا» را با گستره ملی برگزار می کند.

وی با اشاره به انتشار فراخوان سوگواره و بخش های آن افزود: این سوگواره در دو بخش ادبی و عکس برگزار می شود که در بخش ادبی هر شاعر و نویسنده می تواند حداکثر  ۳  اثر خود را شامل شعر کلیه سبک ها و قالب ها و دلنوشته به دبیرخانه ارسال کند.

جوروند ادامه داد: در بخش عکس نیز، هر عکاس می تواند حداکثر ۱۰ قطعه عکس به صورت آنالوگ یا دیجیتال با موضوعات مسجد و محرم، جوانان و عزاداری سالار شهیدان به دبیرخانه ارسال کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار داشت: طبق اعلام فراخوان، برگزار کنندگان جشنواره حق انتشار عکس های پذیرفته شده با ذکر نام عکاس را دارند.

وی افزود: در گاهشمار سوگواره مهلت ارسال آثار در هر دو بخش تا شانزدهم مهرماه ۱۳۹۹ اعلام شده است و داوری و بازبینی آثار روز هجدهم مهرماه انجام و آیین اختتامیه بیستم مهرماه در شهرستان لالی برگزار می شود.

جوروند اضافه کرد: طبق شرایط اعلام شده در فراخوان، آثار ارسال شده به سوگواره عودت داده نخواهد شد و همچنین آثار برگزیدگان دوره های قبلی سوگواره پذیرفته نمی شود.

گفتنی ست، علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی delneveshte.ashura@gmail.com و یا از طریق فضای مجازی به شماره ۰۹۰۱۴۵۲۱۹۲۳ به دبیرخانه سوگواره ارسال کنند.

لازم به ذکر است، دبیرخانه سوگواره واقع در خوزستان، شهرستان لالی، خیابان شهید جمالپور، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره تماس های ۰۶۱۴۳۲۹۵۸۸۰ و ۰۹۰۱۴۵۲۱۹۲۳ آماده پاسخگویی و ارائه اطلاعات بیشتر به علاقه مندان است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار