فردا باران می‌آید/مسافران نوروزی از اسکان در کنار رودخانه‌ها خودداری کنند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۱ ب٫ظ
فردا باران می‌آید/مسافران نوروزی از اسکان در کنار رودخانه‌ها خودداری کنند [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: براساس آخرین بررسی‌های هواشناسی از فردا تا اواخر روز دوشنبه بارش‌های خوبی در اکثر نقاط استان خوزستان خواهیم داشت. کوروش بهادری روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بارش‌ها اغلب در مناطق شمال و شرق استان رخ میدهد و امکان آبگرفتگی رودخانه ها […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: براساس آخرین بررسی‌های هواشناسی از فردا تا اواخر روز دوشنبه بارش‌های خوبی در اکثر نقاط استان خوزستان خواهیم داشت. کوروش بهادری روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بارش‌ها اغلب در مناطق شمال و شرق استان رخ میدهد و امکان آبگرفتگی رودخانه ها را به دنبال دارد.
وی افزود: میزان بارش در شهرستانهای ایذه، دهدز، باغملک، لالی و اندیکا از شدت بیشتری برخوردار است برای همین توصیه می‌شود مسافران نوروزی در این روزها از نزدیک شدن به حاشیه رودخانه‌ها جدا خودداری کنند و از چادر زدن در مکان‌هایی که امکان آبگرفتگی دارد بپرهیزند.
مدیر کل هواشناسی خوزستان توضیح داد: همچنین خلیج فارس طی این چند روز مواج خواهد بود که انتظار می‌رود از سوی نیروی انتظامی و دریابانی حرکت قایق ها و کشتی های کوچک کنترل شود.
به گزارش ایرنا هندیجان و آقاجاری با ۲۹ درجه بالای صفر بیشترین دما و ایذه با ۶ درجه بالای صفر خنک ترین نقطه استان است .
دمای اهواز طی روزهای آینده بین ۱۲ تا ۲۶ درجه سانتیگراد در نوسان است.
۷۱۶۴/۶۰۶۴
خبرنگار: عاطفه جوادی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار