فرماندار اندیمشک:به شایعات توجه نکنید/ تخلیه اندیمشک صحت ندارد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۱ ق٫ظ
فرماندار اندیمشک:به شایعات توجه نکنید/ تخلیه اندیمشک صحت ندارد خوزستان- اندیمشک- قلم ماندگار- فرماندار اندیمشک با بیان اینکه شهروندان اخبار را از منابع موثق پیگیری کنند، گفت: شایعه سیلاب و تخلیه اندیمشک صحت ندارد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، پیمان جهانگیری، اظهار کرد: تنها سه روستای اندیمشک در بخش مرکزی برای پیش‌گیری از خطرات احتمالی تخلیه شده و تا این لحظه با توجه به مدیریت و برنامه‌ریزی انجام شده وضعیت شهرستان در حالت عادی قرار دارد.

وی افزود: شهر اندیمشک به واسطه موقعیت جغرافیایی در معرض سیلاب قرار نداشته و شهروندان نگران شایعه‌ها نبوده و اخبار را از منابع موثق دنبال کنند.

فرماندار اندیمشک، شایعه تخلیه شهرستان اندیمشک و احتمال سیلاب در این شهر را تکذیب و عنوان کرد: مدیریت آب سدهای دز و کرخه به گونه‌ای بوده که جای هیچ گونه نگرانی برای شهروندان نیست.

جهانگیری گفت: شهروندان اندیمشک اخبار را از رسانه‌های رسمی و منابع موثق پیگیری کنند و به شایعه‌ها در فضای مجازی توجه نکنند.

به گزارش قلم ماندگار، شهرستان اندیمشک در شمال استان خوزستان افزون بر ۱۷۰ هزار نفر جمعیت در کنار سه سد دز، کرخه و بالارود واقع شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار