فرماندار اهواز: ۲۲ بهمن نماد اتحاد قومیت های خوزستان است

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۵۷ ق٫ظ
فرماندار اهواز: ۲۲ بهمن نماد اتحاد قومیت های خوزستان است [ad_1] اهواز-ایرنا- فرماندار اهواز راهپیمایی ۲۲ بهمن را مظهر اتحاد و اقتدار قومیت های خوزستان دانست و گفت: حضور گسترده مردم پس از ۳۸ سال در راهپیمایی ۲۲ بهمنبه معنای تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت و رهبری است. اسماعیل ارزانی بیرگانی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا- فرماندار اهواز راهپیمایی ۲۲ بهمن را مظهر اتحاد و اقتدار قومیت های خوزستان دانست و گفت: حضور گسترده مردم پس از ۳۸ سال در راهپیمایی ۲۲ بهمنبه معنای تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت و رهبری است. اسماعیل ارزانی بیرگانی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه یک بار دیگر ثابت کرد که مردم در صحنه‌های حساس همیشه پشتیبان ولایت فقیه هستند.
فرماندار شهرستان اهواز عنوان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با دیدن حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به بزرگی و عظمت این ملت پی می برند.
وی راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه را هشداری بزرگ برای دشمنان ایران به ویژه معاندان عنوان کرد و گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از اصل انقلاب، نظام و رهبری دفاع می کنند .
ارزانی با بیان این که یکی از ویژگی ها‌ و دستاوردهای انقلاب اسلامی حضور مردم همیشه در صحنه است، افزود: این انقلاب متعلق به مردم بوده و یکی از دستاوردهای آن حضور مردم در صحنه است .
وی در پایان تصریح کرد: مردم خوزستان پایبند به انقلاب، رهبری و ولایت فقیه بوده و از انقلاب‌شان دفاع می‌کنند.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار