فرماندار شوش:رعایت بی طرفی و مشارکت حداکثری مردم اولویت انتخابات ۹۶ است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۷ ب٫ظ
فرماندار شوش:رعایت بی طرفی و مشارکت حداکثری مردم اولویت انتخابات ۹۶ است [ad_1] شوش – ایرنا – فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش گفت:رعایت بی طرفی، ایجاد روحیه نشاط و فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اولویت دست اندرکاران امر انتخابات در این حوزه انتخابیه است. رضا نجاتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:اعضای ستاد و مسوولان کمیته […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش گفت:رعایت بی طرفی، ایجاد روحیه نشاط و فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اولویت دست اندرکاران امر انتخابات در این حوزه انتخابیه است. رضا نجاتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:اعضای ستاد و مسوولان کمیته های برگزاری انتخابات باید در چارچوب قانون با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات موجود امانت داری را رعایت کنند و با دفاع از حق مردم زمینه برگزاری انتخاباتی سالم را فراهم کنند.
رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش گفت:باپایان فرآیندثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان یکهزار و ۱۳۱ داوطلب برای شرکت در این دوره از انتخابات ثبت نام کردند.
رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش گفت:از این تعداد ۱۷۶ نفر داوطلب شهری و ۹۵۶نفر داوطلب روستایی می باشند ضمن اینکه از این تعداد ۴۳ داوطلب زن می باشند.
وی تعدادی اعضای شورای اسلامی شهر شوش را هفت نفر عنوان کرد و افزود: شمار اعضای شورای اسلامی چهار شهر حر ، فتح المبین ،شاوور و الوان پنج نفر می باشد.
رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش گفت:در بخش مرکزی شوش ۲۷۲ نفر ،بخش فتح المبین ۱۷۳ نفر و در بخش شاوورشوش ۵۱۱ داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی ثبت نام کردند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۲۹ اردیبهشت برگزار می‌شود.
شهرستان شوش در شمال خوزستان با ۲۲۰ روستا ، پنج شهر و ۲۰۵ هزار نفر جمعیت پنجمین شهر این استان از نظر جمعیت است.
۷۲۸۰ /۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی ** انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار