فرماندار: عوامل درگیری در اندیمشک دستگیر شدند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۵ ب٫ظ
فرماندار: عوامل درگیری در اندیمشک دستگیر شدند [ad_1] اندیمشک – ایرنا – فرماندار اندیمشک گفت:عوامل درگیری در این شهرستان با سرعت عمل نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند. درگیری در کوی شهدای اندیمشک جمعه شب یک مصدوم بر جای گذاشت.تیراندازی در این درگیری علت مصدومیت فرد مذکور بوده است.پیمان جهانگیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – فرماندار اندیمشک گفت:عوامل درگیری در این شهرستان با سرعت عمل نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند. درگیری در کوی شهدای اندیمشک جمعه شب یک مصدوم بر جای گذاشت.
تیراندازی در این درگیری علت مصدومیت فرد مذکور بوده است.
پیمان جهانگیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این درگیری میان تعدادی از جوانان رخ داد افزود:افراد درگیر به سرعت از سوی نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.
وی اشاره ای به تعداد افراد دستگیر شده در این رابطه نکرد اما اظهار داشت:در این درگیری برخی جوانان اقدام به تیراندازی با اسلحه ساچمه ای کردند که با حضور به موقع دستگاههای امنیتی و انتظامی این درگیری متوقف شد.
جهانگیری اظهار کرد:در این درگیری که در کوی شهدای اندیمشک رخ داد یک نفر به طور جزئی مصدوم شد.
فرماندار اندیمشک ضمن هشدار نسبت به هر گونه ناامنی و درگیری افزود:ماموران انتظامی و دستگاه قضایی با جدیت با عوامل هرگونه نا امنی و درگیری برخورد می کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا این درگیری که در ساعات شب در کوی شهدای اندیمشک رخ داد موجب نگرانی اهالی منطقه شده و شهروندان خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با عوامل این درگیری شدند.
۶۰۶۸/۷۲۸۱
خبرنگار: زهرا دهقان ** انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار