فرماندار :۱۹۰مدرسه در اهواز پذیرای مهمانان نوروزی است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۳۸ ب٫ظ
فرماندار :۱۹۰مدرسه در اهواز پذیرای مهمانان نوروزی است [ad_1] اهواز-ایرنا-فرماندار اهواز گفت: ۱۹۰مدرسه در قالب ۲هزار کلاس درس برای اسکان میهمانان در نظر گرفته شده است و پیش بینی می شود، هرشب یک میلیون نفر پذیرش شود. به گزارش روابط عمومی این فرمانداری اسماعیل ارزانی بیرگانی با بیان اینکه ۱۰کمیته برای استقبال و پذیرایی ازگردشگران و میهمانان نوروزی تشکیل شده ، افزود: یکهزار […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا-فرماندار اهواز گفت: ۱۹۰مدرسه در قالب ۲هزار کلاس درس برای اسکان میهمانان در نظر گرفته شده است و پیش بینی می شود، هرشب یک میلیون نفر پذیرش شود. به گزارش روابط عمومی این فرمانداری اسماعیل ارزانی بیرگانی با بیان اینکه ۱۰کمیته برای استقبال و پذیرایی ازگردشگران و میهمانان نوروزی تشکیل شده ، افزود: یکهزار و۲۰۰تخته چادر برای اسکان مسافران تدارک دیده شده که ۷۰۰تخته چادر در نمایشگاه بین المللی و ۵۰۰تخته چادر در پارک لاله نصب می شود.
وی به طرح تشدید نوروزی از سوی بهداشت اشاره کرد و گفت: این طرح از اول اسفند ماه آغاز شده و تا ۱۵فروردین ادامه دارد و در این طرح نظارت بر بهداشت محیط،اماکن عمومی، نظارت بر آب آشامیدنی و مواد غذایی و همچنین نظارت و بازرسی از بیمارستان ها و مراکز درمانی در دستور کار قرار گرفته است.
وی همچنین با اشاره به سفرهای راهیان نور در ایام نوروز به اهواز افزود:آمادگی لازم برای استقبال از این کاروان ها را داریم.
فرماندار شهرستان اهواز همچنین از راه اندازی ۱۰پایگاه امداد و نجات و سه پایگاه راهنمای مسافران نوروزی توسط هلال احمر در این ایام خبر داد و گفت: این پایگاه ها بصورت شبانه روز در ورودی های شهر جهت ارائه خدمات ایمنی و امدادی مستقر می شوند.
به گفته وی کمیته حمل و نقل،کمیته خدمات امداد و نجات،کمیته خدمات انتظامی،امنیتی و ترافیک شهری،کمیته هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری ها ،کمیته برنامه ریزی و آمار،کمیته خدمات اسکان و رفاه،کمیته نظارت و تنظیم بازار،کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات،کمیته خدمات بهداشتی،سلامت و محیط زیست و کمیته اطلاع رسانی،تبلیفات و امور فرهنگی و فضای مجازی متشکل از دستگاه های اجرایی شهرستان کار استقبال و پذیرایی از مهمانان نوروزی در این ایام را بر عهده دارند.
۳۰۰۴/۶۰۰۲خبرنگار: خاطره غفاری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار