فرمانده انتظامی خوزستان: استمرار راه شهدا پیام اصلی ملت در روز ۲۲ بهمن است

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۵ ب٫ظ
فرمانده انتظامی خوزستان: استمرار راه شهدا پیام اصلی ملت در روز ۲۲ بهمن است [ad_1] اهواز – ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه استمرار راه شهدا پیام اصلی ملت در روز ۲۲ بهمن است گفت: عزم مردم برای استمرار راه شهدا و ایستادگی در مقابل نیرنگ های دشمن، ملت شریف ایران را با مشت های گره کرده در این روزهای تاریخی به خیابان ها کشید. سردار محمد رضا […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه استمرار راه شهدا پیام اصلی ملت در روز ۲۲ بهمن است گفت: عزم مردم برای استمرار راه شهدا و ایستادگی در مقابل نیرنگ های دشمن، ملت شریف ایران را با مشت های گره کرده در این روزهای تاریخی به خیابان ها کشید. سردار محمد رضا اسحاقی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ملت شریف ایران به ویژه مردم ولایتمدار خوزستان هر ساله با حضور پرشور خود در این روز بزرگ، وفاداری خود را به نظام و انقلاب اسلامی ثابت کرده و همواره با مشت های گره کرده خود دشمنان را مایوس می کنند.
وی افزود: دشمنان نظام همیشه دنبال دسیسه چینی و برنامه ریزی برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی هستند اما ملت شریف ایران مانند کوهی استوار از آرمان های امام(ره) و این انقلاب دفاع می کند.
فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: ملت شریف ایران هیچ هراسی از تهدیدهای کشورهای غربی به ویژه آمریکا نداشته و در تمامی صحنه های انقلابی حضوری پررنگ دارند.
یکی از نمایندگان مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص اظهار کرد: برای نخستین بار نیست که ملت شریف ایران به ویژه خوزستانی های ولایتمدار در زمان نیاز در صحنه حضور یافته و ثابت کرده اند که مدافع انقلاب اسلامی هستند.
جواد کاظم نسب الباجی افزود: دشمنان ایران و به ویژه آمریکای جنایتکار باید بدانند که مردم ایران هیچگاه ظلم را نپذیرفته و برای دفاع از حقوق قانونی خود همواره در صحنه حاضر شده و همسو با نظام و انقلاب هستند.
وی گفت: سال به سال شاهد حضور هرچه بیشتر مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن هستیم و این نشان می دهد که انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم همچنان بیمه است واهداف شوم کشورهای غربی نمی تواند آسیبی به اعتقادات این ملت وارد کند.
مدیرکل بنیاد شهید خوزستان نیز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز اظهار کرد: مردم ولایتمدار خوزستان تاکنون در تمامی عرصه های انقلابی حضور داشته و در این روز بزرگ نیز به خیابان ها آمده تا پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا بدهند.
عبدالرضا فرجیان افزود: ملت شریف ایران و خانواده شهدا و ایثارگران از ابتدای پیروزی انقلاب با امام خمینی (ره) و در ادامه راه با رهبر معظم انقلاب پیمان بسته و هیچگاه ولایت فقیه را تنها نمی گذارند.
در سی و هشتمین بهار آزادی همزمان با سراسر کشور طنین شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل توسط راهپیمایان ۲۲ بهمن در خیابان های شهرهای مختلف خوزستان پیچید.
۷۱۵۲/ ۶۰۳۷
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار