فرمانده نیروی دریایی سپاه: تغییرات کنونی آمریکا هیچ تاثیری در اقتدار نظام اسلامی در جهان نخواهد داشت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۰۳ ب٫ظ
فرمانده نیروی دریایی سپاه: تغییرات کنونی آمریکا هیچ تاثیری در اقتدار نظام اسلامی در جهان نخواهد داشت [ad_1] اهواز- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت:روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا و هرگونه تغییرات دیگری هیچ تاثیری در اقتدار نظام اسلامی در جهان و بخصوص منطقه نخواهد داشت. سردار دریادار علی فدوی یکشنبه در حاشیه گردهمایی پیشکسوتان آماد و پشتیبانی سپاه خوزستان در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا درخصوص رفتار دوگانه […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت:روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا و هرگونه تغییرات دیگری هیچ تاثیری در اقتدار نظام اسلامی در جهان و بخصوص منطقه نخواهد داشت. سردار دریادار علی فدوی یکشنبه در حاشیه گردهمایی پیشکسوتان آماد و پشتیبانی سپاه خوزستان در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا درخصوص رفتار دوگانه کشورهای غربی بخصوص کشور آمریکا در اجرای تعهدات بین المللی نسبت به ایران اظهارکرد: اگرچه در آمریکا تغییرات جدیدی صورت گرفته اما هیچگاه این شرایط نمی تواند برای کشور اسلامی ما مشکلی ایجاد کند.
وی افزود: آمریکا منشاء شرارت و ظلم بوده و تنها به دنبال منافع خود است اما ایران اسلامی همچنان اقتدار خود را در جهان حفظ کرده و روز به روز به موفقیت های تازه ای دست می یابد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: کشور آمریکا از سال های گذشته تاکنون همواره به دنبال آسیب رساندن به کشور ما بوده اما اقتدار نظام اسلامی همیشه این کشور مستکبر را ناکام گذاشته است.
وی تصریح کرد: این کشور استعمارگر در ظاهر خود را یک ابرقدرت جهانی معرفی می کند اما ظلم به کشورهای ضعیف نشان دهنده قدرت نیست.
سرداردریادارفدوی گفت: اکنون به برکت ایمان به خدا و روحیه شهادت طلبی، دشمنان از ما هراس داشته و آمریکایی‌ها تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا قدرت بازدارندگی ایران را مهار کنند.
وی به برگزاری گرامیداشت شهدا اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره ها و بزرگداشت شهدا کمترین کاری است که می توانیم برای قدردانی از این شهدای والامقام انجام دهیم اما دلیل اصلی این برنامه ها، الگو قرار دادن شهدا برای حرکت در مسیرآنها است.
/۶۰۰۲/۷۱۵۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار