فرمانده نیروی زمینی ارتش:راهیان نور جوانان را با فرهنگ دوران دفاع مقدس پیوند می دهد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۵ ب٫ظ
فرمانده نیروی زمینی ارتش:راهیان نور جوانان را با فرهنگ دوران دفاع مقدس پیوند می دهد [ad_1] اهواز – ایرنا – فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: راهیان نور این ظرفیت را دارد که جوانان را با فرهنگ و آرمان های دوران دفاع مقدس پیوند داده و زوایا و حقایق برجسته این رویداد بزرگ تاریخی را برای آنان روشن نماید. امیر سرتیپ کیومرث حیدری سه شنبه در گفت وگو […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: راهیان نور این ظرفیت را دارد که جوانان را با فرهنگ و آرمان های دوران دفاع مقدس پیوند داده و زوایا و حقایق برجسته این رویداد بزرگ تاریخی را برای آنان روشن نماید. امیر سرتیپ کیومرث حیدری سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد که هجمه های خاموش و بی صدای فرهنگی دشمن از هر سو، مردم کشورمان به خصوص جوانان را مورد هدف قرار داده است.
امیر سرتیپ حیدری ادامه داد:دشمن دیگر به فکر حمله نظامی نیست زیرا می داند که با حمله نظامی هیچ کاری از پیش نخواهد برد و حمله نظامی، مردم را متحدتر و منسجم ترخواهد کرد.
وی افزود :رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره تاکید دارند که دشمن از طریق جنگ نرم و جنگ روانی با اختلاف افکنی و نا امید کردن جوانان نسبت به آینده درصدد چند دستگی در کشور است اما در این میان یکی از ارکان اصلی فرهنگ کشور که طی سال های گذشته توانسته است دشمنان را در حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی ناکام کند الهام گیری از فرهنگ شهادت و ایثار رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در قالب راهیان نور است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد:راهیان نور، منبع عظیم فرهنگی است که زوایا و حقایق برجسته دوران دفاع مقدس را برای جوانان روشن می کند .
امیرسرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز اول فروردین ماه ۹۶ از یادمان شهدای دهلاویه بازدید کرد.
دهلاویه روستایی از توابع شهرسوسنگرد مرکز شهرستان دشت آزادگان در شمال غربی اهواز و به فاصلهٔ ۵۵ کیلومتری این شهر قرار گرفته است.
۷۱۶۵/۶۱۲۵ خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد **انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار