فرهنگ دیوان سالاری دولتی باید شکسته شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۰ ق٫ظ
فرهنگ دیوان سالاری دولتی باید شکسته شود استاندار خوزستان، با بیان اینکه باید به بخش خصوصی احترام گذاشته و فرهنگ دیوان سالاری دولتی باید شکسته شود، گفت: فضای کسب و کار در خوزستان مطلوب نیست.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از شبستان،  «غلامرضا شریعتی»، شامگاه (شنبه ۱۸ خرداد) در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن شهید رجایی استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: عملکرد ما باید به گونه ای باشد که شرایط و فضای کسب و کار را بهبود بخشد.

استاندار خوزستان، بر اصلاح و کاهش اختلاف نظرات در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی تاکید کرد و افزود: بهبود فضا و شرایط سرمایه گذاری و رونق کسب و کار بخش خصوصی، با هماهنگی و همیاری دولت و بخش خصوصی میسر می شود.

وی با ابراز تاسف از اینکه فضای کسب و کار در خوزستان مطلوب نیست، عنوان کرد: سازمان ها باید با در نظر گرفتن میزان بیکاری در استان، در زمینه ترغیب سرمایه گذاران و ایجاد شرایط سرمایه گذاری بخش خصوصی و به دنبال آن اشتغالزایی، تمام تلاش خود را به کار گیرند و راه را برای سرمایه گذاران هموار کنند.

وی بر حضور مدیران در جلسات مختلف به ویژه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی تاکید کرد و اذعان داشت: مدیران دستگاه ها باید به این شورا اهمیت داده و به منظور رفع موانع سرمایه گذاری و کاهش مشکلات بخش خصوصی در این شورا حاضر شوند.

شریعتی، ادامه داد: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، تنها جلسه ای است که بخش دولتی بیشتر از سایر جلسات موظف و مکلف به پاسخگویی است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ دیوان سالاری دولتی باید شکسته شود، اضافه کرد: باید به بخش خصوصی احترام گذاشته شود و دستگاه های دولتی در استان شرایط را برای سرمایه گذاری بیشتر و سهولت انجام کارهای اداری فراهم کنند.

استاندار خوزستان، در پایان خاطرنشان کرد: جذب سرمایه گذاری، باعث کارآفرینی و افزایش میزان اشتغالزایی در استان می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار