فریاد استکبارستیزی بار دیگر در خیابان های شوشتر طنین انداز شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۶ ب٫ظ
فریاد استکبارستیزی بار دیگر در خیابان های شوشتر طنین انداز شد [ad_1] شوشتر – ایرنا – همزمان آغاز سی وهشتمین بهار آزادی و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور پرشور مردم فریاد استکبارستیزی بار دیگر در خیابان های شوشتر طنین انداز شد. به گزارش ایرنا در این راهپیمایی که از میدان ۱۷شهریور به سمت مسجد جامع برگزار شد شرکت کنندگان در راهپیمایی شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ […]

[ad_1]


شوشتر – ایرنا – همزمان آغاز سی وهشتمین بهار آزادی و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور پرشور مردم فریاد استکبارستیزی بار دیگر در خیابان های شوشتر طنین انداز شد. به گزارش ایرنا در این راهپیمایی که از میدان ۱۷شهریور به سمت مسجد جامع برگزار شد شرکت کنندگان در راهپیمایی شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل،خامنه ای خمینی دیگر است و…سر دادند.
در پیشاپیش راهپیمایان مسئولان ارشد شوشتر و فرماندهان نظامی و انتظامی و روحانیون حضور داشتند.
فرماندار شوشتر در حاشیه این راهپیمایی به خبرنگار ایرناگفت:حضور مردم در راهپیمایی یوم ا… ۲۲بهمن هر سال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار می گردد و این مهم یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
مصطفی سمالی افزود:مردم با حضور پرشکوه خود برگ زرین دیگری را در تاریخ این نظام مردمی ورق می زنند و به دشمن نشان می دهند که همواره پای آرمان های امام (ره)،شهدا و رهبر معظم انقلاب ایستاده اند.
در پایان قطعنامه سراسری راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ قرائت شد.
شهرستان شوشتر در دوران پیروزی انقلاب اسلامی هفت شهید و سه جانباز تقدیم اسلام و انقلاب کرد.
۷۱۵۹ / ۶۰۳۷
خبرنگار: ایمان صادقی حسنوند ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار