فضای مجازی بازیچهٔ دست مافیایی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۱ ب٫ظ
فضای مجازی بازیچهٔ دست مافیایی در فضای مجازی، گاهی ناخواسته میشویم بازیچهٔ دست مافیایی که مبتنی بر اهداف خود تلاش میکنند بر ما مدیریت کنند.آنهم درست در شرایطی که ایران و چین در حال رایزنی برای یک اقدام بسیار بزرگ همکاری متقابل در منطقه هستند!

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، در فضای مجازی، گاهی ناخواسته میشویم بازیچهٔ دست مافیایی که مبتنی بر اهداف خود تلاش میکنند بر ما مدیریت کنند.آنهم درست در شرایطی که ایران و چین در حال رایزنی برای یک اقدام بسیار بزرگ همکاری متقابل در منطقه هستند!
بنده هم چین رفته ام وهم در مورد این کشور مطالعه داشته و دارم.
بسیاری از آنچه در مورد حیوان وآدم خواری در مورد چینی ها میگویند دروغ و بزرگ نمایی است،
بعضی مناطق سردسیر به اعتبار گرمی گوشت سگ از این حیوان استفاده میکنندو قرائن نشان میدهد با توسعهٔ اعجاب انگیز چین طی چهار دههٔ اخیر بعضی عادتهای سنتی کنار گذاشته شود ، بنابر این حیوان خواری در چین عمومیت ندارد.
و نکتهٔ مهم اینکه مگر صدهها سال است خوراک اصلی غربی ها خوک نیست، تا کنون شنیده اید کسی علیه غربی ها در مورد خوردن گوشت خوک مطلب مخالف آنهم به این شدت و حدّت بنویسد؟
تازه نوع خوراک یک ملت چه ربطی چه ربطی به ما دارد َ؟ مگر ما قرار است با چینی ها هم سفره شویم؟ مگر دهها سال حضور قلدر مآبانهٔ استعمار کهنه و نو درایران ما را خوک خوار کرد؟
در مورد ویروس نیز قطعاً بسیاری از آنچه که در فضای مجازی علیه چین مطرح شده یا دروغ است یا بزرگ نمایی،
ونکتهٔ قابل تأمل با فرض صحت این مطالب، تا کنون شنیده یا دیده اید در مورد رژیم صهیونیستی که دارد از سلاح بیولوژیکی علیه ما استفاده کرده ترور میکند با همین شِدّت و حِدّت مطلب بنویسند؟
در مورد اقدامات ایالات متحده در تحریم ظالمانه ایران، کشتار در عراق سوریه و یمن و تولید داعش و حمایت گسترده از داعش و پیگیری تغییر نقشهٔ منطقه و یا اروپایی ها که با حمایت گسترده از ضد انقلاب و تربیت جاسوس در داخل و سرقت اطلاعات سرّی کشور، و راه اندازی دهها شبکهٔ جنگ روانی علیه ملت ایران و…. زمینه سازی در ترور دانشمندان و دهها جنایت دیگر مطلبی آنهم به این شدت و حدّت بنویسند؟
تردید نکنید
تخریب جایگاه چین در افکار مردم ایران هدفی بجز دور کردن ایران از ترقی و پیشرفت و وادار کردن او به اطاعت از غربی ها ندارد.
بیشتر مراقب باشیم تا به ابزاری برای تحقق این هدف شوم تبدیل نشویم.

به قلم سید رضا میرزاده

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار