فعالیت زنان موکب‌دار در چذابه و شلمچه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۲ ق٫ظ
فعالیت زنان موکب‌دار در چذابه و شلمچه خوزستان- قلم ماندگار-مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از فعالیت زنان موکب‌دار در مسیر مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، سیده فرانک موسوی با اشاره به برپایی مواکب زنان جهت خدمت‌ رسانی به زائران اربعین گفت : در دو مرز شلمچه و چذابه و همچنین در بین راه، مواکبی توسط زنان راه‌اندازی شده است که تعدادی از این موکب‌ها به صورت مشارکتی توسط زنان و مردان فعالیت می‌کنند .فعالیت زنان موکب‌دار در چذابه و شلمچه
وی افزود: پخت نان و تهیه غذا ، دوخت و دوز و تعمیر لباس و کیف و کفش زائران و توزیع چادر برای زنان زائری که چادر همراه خود ندارند برخی از اقدامات زنانی است که در نقش موکب‌دار فعالیت می‌کنند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان بیان کرد: زنان مبلغ نیز از حوزه‌های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی در مواکب زنان حضور پیدا می‌کنند و به سوالات و مسائل شرعی زنان زائر پاسخ می‌دهند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به مشکلات موکب‌داران، گفت: برخی مواکب به ویژه مواکب بین‌راهی که بعضا در سامانه عتبات عالیات ثبت‌نام نشده‌اند در دریافت اقلام و مواد غذایی دچار مشکلاتی هستند ، زیرا این اقلام در اختیار مواکبی قرار می‌گیرند که ثبت شده‌اند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار