فولاد خوزستان در صادرات و ارزآوری به چرخه اقتصاد ملی در رتبه نخست قرار دارد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ | ۲۲:۵۷ ب٫ظ
فولاد خوزستان در صادرات و ارزآوری به چرخه اقتصاد ملی در رتبه نخست قرار دارد ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان طی مراسمی با حضور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، رضا رحمانی وزیر صمت و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردید.

قلم ماندگار:

ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان طی مراسمی با حضور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، رضا رحمانی وزیر صمت و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردید.
در آیین افتتاحیه ورزشگاه فولاد خوزستان رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد اشتغال گفت: اگر بخواهیم مشکلات اساسی مانند بیکاری، فقر و تورم حل شوند باید به تولید کشور توجه‌ای ویژه داشته باشیم.
رحمانی با اشاره به اینکه بخش مولد اقتصادی کشور صنعت، معدن و کشاورزی است، گفت: مقدار سهم وزارت صمت در بخش مولد ۶۳ درصد و مابقی آن در بخش جی.‌دی.‌پی (تولید ناخالص داخلی) بوده و با این رویکرد توانسته‌ایم اشتغال‌زایی کنیم.
در کنار اشتغال‌زایی، توجه به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی حائز اهمیت است که اکنون شرکت فولادخوزستان با عملکرد مثبت خود، سرآمد این حوزه است.
وی در ادامه افزود: فولاد خوزستان در صادرات رتبه ممتاز را کسب کرده است و در بازگشت ارز به چرخه اقتصاد ملی، جایگاه نخست را بدست آورد.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار