فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر نونهالان کشور شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۱۷ ق٫ظ
فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر نونهالان کشور شد [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان پیش از پایان مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد. به گزارش ایرنا، مرحله پایانی لیگ برتر نونهالان کشور با حضور چهار تیم از روز جمعه در اهواز برگزار شد که تیم فولاد خوزستان یک روز مانده به […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان پیش از پایان مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد. به گزارش ایرنا، مرحله پایانی لیگ برتر نونهالان کشور با حضور چهار تیم از روز جمعه در اهواز برگزار شد که تیم فولاد خوزستان یک روز مانده به پایان این مسابقات قهرمان زودهنگام رقابت ها شد.
سرخ پوشان نونهال خوزستانی که روز گذشته تیم برق شیراز را از پیش رو برداشته بودند عصر امروز در دیدار دوم خود موفق به شکست تیم شهرداری رشت شدند تا برای چندمین بار قهرمانی خود را جشن بگیرند.
مرحله پایانی این رقابت ها با حضور ۴ تیم فولادخوزستان، برق شیراز و شهرداری رشت و متین بابل در حال انجام بوده و تیم فولاد خوزستان با احتساب دو برد از دو بازی به مقام قهرمانی نایل شد.
شاگردان سجاد مهدی پور در بازی سوم خود که حکم یک دیدار تشریفاتی را دارد روز یکشنبه باید در مقابل متین بابل صف آرایی کنند و در ادامه جام قهرمانی را به بالای سر ببرند.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار