فیروز کریمی:دوستداران فوتبال بازی زیبا از صنعت نفت آبادان خواهند دید

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۹ ب٫ظ
فیروز کریمی:دوستداران فوتبال بازی زیبا از صنعت نفت آبادان خواهند دید [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:فوتبال دوستان و هواداران تیم فوتبال صنعت نفت در بازی فردا ۲۹ بهمن ماه، بازی زیبا و قابل قبولی از این تیم شاهد خواهند بود. به گزارش ایرنا فیروز کریمی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد در جمع […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:فوتبال دوستان و هواداران تیم فوتبال صنعت نفت در بازی فردا ۲۹ بهمن ماه، بازی زیبا و قابل قبولی از این تیم شاهد خواهند بود. به گزارش ایرنا فیروز کریمی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد در جمع خبرنگاران رسانه ها گفت:انگیزه‌ زیادی برای دیدار مقابل پدیده مشهد داریم و برای برد به میدان می‌رویم چرا که این بازی شش امتیازی است.
وی ادامه داد: پدیده، از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد و ما فردا ۲۹ بهمن ماه شاهد بازی سنگین و زیبا خواهیم بود.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص تیم رقیب نیز گفت:مهاجری مربی خوش‌فکری است با او سابقه همکاری دارم و امیدوارم که فردا تماشاگران شاهد یک بازی خوب باشند.
کریمی با اشاره به غایبان تیمش در بازی فردا نیز گفت:کیم و رضا نوروزی به همراه حسین بغلانی و چهار بازیکن دیگر ما هستند که آسیب دیده‌اند و دید دیدار فردا ما را یاری نمی کنند.
سرمربی صنعت نفت در خصوص وضعیت جذب مهاجم جدید عراقی این تیم نیز گفت:با بازیکن عراقی قرارداد امضا شده و قرار است مراحل مربوط به پیوستن وی طی شود که این پروسه زمان‌بر است.
کریمی همچنین با بیان این موضوع که زلیکانی و علی صلاح از بازی آینده تیم ما را همراهی می کننند، اضافه کرد:از زمانی که به آبادان آمدم از شور و حال آبادانی چیزی ندیدم و از هواداران دعوت می‌کنم در بازی فردا کنار ما باشند چرا که مسابقه سختی در پیش است و حضور هواداران می‌تواند کمک زیادی به ما کنند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از هفته بیست و دوم لیگ برتر فردا جمعه ۲۹ بهمن ماه در ورزشگاه تختی آبادن میزبان پدیده مشهد است.
تیم فوتبال صنعت نفت ابادان با ۲۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:مسعود گادار ** انتشار دهنده:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار