یادداشتی به قلم حسین عبدالعزیزی:

قاطعیت برخورد، دلیل اصلی تهمت به آیت‌الله لاریجانی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۵ ب٫ظ
قاطعیت برخورد، دلیل اصلی تهمت به آیت‌الله لاریجانی حسین عبدالعزیزی فعال رسانه ای خوزستان در یادداشتی نوشت: قاطعیت برخورد، دلیل اصلی تهمت به آیت‌الله لاریجانی و دستگاه قوه قضاییه است و معاندان داخلی و خارجی به دنبال تهیه و تدارک شکل گیری فتنه ای دیگر در کشور هستند که خوشبختانه مسوولان دلسوز انقلاب و نظام همواره علاوه بر داشتن بصیرت ، هوشیار و بیدار هستند و همچون گذشته فتنه ها را در نطفه خفه خواهند کرد.

حسین عبدالعزیزی فعال رسانه ای خوزستان در یادداشتی نوشت: قاطعیت برخورد، دلیل اصلی تهمت به آیت‌الله لاریجانی و دستگاه قوه قضاییه است و معاندان داخلی و خارجی به دنبال تهیه و تدارک شکل گیری فتنه ای دیگر در کشور هستند که خوشبختانه مسوولان دلسوز انقلاب و نظام همواره علاوه بر داشتن بصیرت ، هوشیار و بیدار هستند و همچون گذشته فتنه ها را در نطفه خفه خواهند کرد.
وی با بیان اینکه خیانت سران فتنه قابل بخشش نیست، تصریح کرد: علت تهمت به آیت‌الله لاریجانی ایستادگی در فتنه ۸۸ و قاطعیت برخورد با ظالم و حمایت از مظلوم بوده است.
همچنین وی با تاکید براینکه تنها راه حفظ وحدت در کشور جمع شدن حول محور ولایت فقیه است، خاطرنشان کرد: در این کشور هرکس از ولایت فاصله بگیرد برکت از زندگی اش می رود و این مهم را همه ما باید متوجه باشیم زیرا که در تاریخ کشور چنین چیزی ثابت شده است.
عبدالعزیزی ادامه داد: در صورتی که همگرایی همه گروه های سیاسی در کشور وجود داشته باشد هیچ قدرتی توان مقابله با ایران را نخواهد داشت کما اینکه هم اکنون نیز کشورمان به عنوان بزرگترین قدرت منطقه مطرح و در تصمیم گیری های بزرگ بین المللی موثر است.
این کارشناس رسانه با اشاره به اینکه کشورهای غربی همچون امریکا و انگلیس نهادهایی از قبیل یونیسف و سازمان ملل را برای به بند کشیدن افکار ملت ها به وجود آورده اند، بیان کرد: امریکا و انگلیس یکی از ارکان اصلی فتنه گری و آشوب کشورها با یکدیگر است.
وی در ادامه گفت: جنایات انگلیس و آمریکا فراموش نشدنی است و تازمانی که غده سرطانی اسرائیل از بین نرود دردهای جامعه اسلامی ادامه دارد و به حول و قوه الهی اسلام پیروز است.
عبدالعزیزی با بیان اینکه جریان مذموم شیطانی وهابیت و اندیشه تکفیری خبیث را انگلیس تئوریزه کرد و ساختار سازی صورت داد و چنانچه امروز ارتش انگلیس جرات حمله ندارد از طریق این گروه ها، اکثر ملتها را به جان هم می اندازند، تفرقه ایجاد می کنند و بسیاری ازمردم مظلوم را به کشتن می دهند.
البته با اراده الهی حق بر باطل پیروز است و فروپاشی دولت های استعمارگر امریکا و انگلیس و همپیمانان ظالمشان نزدیک است و همان طور که مرگ بر شوروی نتیجه داد امیدواریم فروپاشی این دولت های استعماگر غاصب نیز زودتر به نتیجه برسد.
ناگفته نماند که دشمن بارها دچار این اشتباه محاسباتی شده که تصور می کند اگر تحریم و فشار را بر علیه کشورمان افزایش دهد مردم ما از آرمان های خود دست می کشند؛ غافل از اینکه مردم پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند و هر جا که بحث منافع و امنیت ملی مطرح باشد با کنار گذاشتن اختلاف سلایق، انسجام و همبستگی شان بیشتر از هر زمان دیگری می شود.
و البته انسجام، حدت و پایبندی مردم عزیزمان به آرمان های انقلاب اسلامی قابل وصف نیست و همین قدرت عظیم است که دشمن را از ضربه زدن به نظام نا امید می کند
و نباید از این نکته غافل ماند که یکی از چالش های گسترده که هزینه‌های زیادی به نظام تحمیل کرد،حوادث مربوط به سال ۱۳۸۸ بود. ظاهر این رویداد تاریخی، اعتراض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری با ادعای واهی تقلب بدون هیچ گونه دلیل و مدرک محکمه‌پسند بود که با استفاده از روش‌های غیرقانونی و کشاندن اعتراضات به سطح خیابان‌ها به وقوع پیوست ولی عملا براندازی نظام و مقابله با جمهوری اسلامی در دستور کار مخالفین داخلی و معاندین خارجی قرار گرفت که مدیریت صورت گرفته از سوی مقام معظم رهبری در بحران انتخابات ۱۳۸۸ ٬ ویژگی منحصر به فرد دیگری دارد که همانا انطباق آن بر ارزش های اساسی و اهداف بنیادین دین مبین اسلام است.
و درپایان باید تصریح کرد که مهمترین دستاویز جریان فتنه برای شعله‌ور ساختن آتش غائله پس از انتخابات، مسئله‌ی دروغ تقلب و متهم ساختن نظام جمهوری اسلامی به دست بردن در آرای مردم بود. اتهام خلاف واقع و ناجوانمردانه‌ای که موجب تشویش اذهان عمومی، سوءاستفاده دشمنان و وارد آمدن ضربات سنگینی بر پیکره انقلاب و جامعه‌ی ایران گردید تا جایی که مقام معظم رهبری در سخنان خود، صراحتا آن را بزرگ‌ترین جرم فتنه گران در حوادث انتخابات ۸۸ خواندند و با بصیرت این فتنه را در نطفه خفه کرند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار