قدردانی رییس مجمع نمایندگان خوزستان از تلاش ها و زحمات مدیران و کارکنان سازمان آب و برق خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۸ ب٫ظ
قدردانی رییس مجمع نمایندگان خوزستان از تلاش ها و زحمات مدیران و کارکنان سازمان آب و برق خوزستان رییس مجمع نمایندگان خوزستان در آیین تجلیل از تلاشگران شرکتهای بهره برداری از سد و نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان  گفت: بنده به نمایندگی از نمایندگان خوزستان از تلاش ها و زحمات مدیران و کارکنان سازمان آب و برق خوزستان تشکر و قدردانی می کنم.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار،  دکتر سید کریم حسینی رییس مجمع نمایندگان خوزستان در آیین تجلیل از تلاشگران شرکتهای بهره برداری از سد و نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان  گفت: بنده به نمایندگی از نمایندگان خوزستان از تلاش ها و زحمات مدیران و کارکنان سازمان آب و برق خوزستان تشکر و قدردانی می کنم.
وی افزود: براساس آمارها تولید برق در ۶ ماهه اول سال ۹۹ دو برابر شده و برق پایدار امسال ناشی از زحمات مجموعه خدمتگزار سازمان آب و برق خوزستان است.
حسینی با بیان اینکه نمایندگان استان خوزستان می بایست به وظایف نظارتی خودشان عمل کنند، یادآور شد: برای انجام صحیح این مهم روش ها و الگوهایی وجود دارد و می بایست به آن پایبند باشیم و  چنانچه نماینده ابزار نظارت را به خوبی به کار نبرد ممکن است کم کاری هایی در جاهایی صورت بگیرد که البته نقدها و نظارت ها می بایست با منطق باشند.
وی در ادامه تصریح کرد: حتما می بایست توجه به بروزرسانی تاسیسات فرسوده همواره مورد توجه قرار بگیرد.
حسینی در پایان عنوان کرد: همچنین درآمدهای استانی باید در استان بماند و اگر محیط زیست خوزستان به واسطه تولید لطمه می بیند باید سود و منفعتشان نیز برای استان باشد.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار