با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران 

قرارداد بسته بنگستان لالی به ارزش ۶۹ میلیون یورو میان مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری و جهان پارس امضا شد 

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۹ ق٫ظ
قرارداد بسته بنگستان لالی به ارزش ۶۹ میلیون یورو میان مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری و جهان پارس امضا شد  با حضور وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرارداد بسته بنگستان لالی به ارزش ۶۹ میلیون یورو میان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب  و دو  شرکت ملی حفاری ایران و جهان پارس امضا و مبادله شد .

 قلم ماندگار/ خوزستان:

با حضور وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرارداد بسته بنگستان لالی به ارزش ۶۹ میلیون یورو میان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب  و دو  شرکت ملی حفاری ایران و جهان پارس امضا و مبادله شد .
به گزارش قلم ماندگار به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران این قرارداد روز دوشنبه (۲۲ دی ماه ۹۹ ) همزمان با امضاء و مبادله بسته های مربوط به نگهداشت و افزایش تولید شش میدان نفتی دیگر، به امضا احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، سید عبداله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و کاوه ذهبی مدیرعامل شرکت جهان پارس رسید.
مهندس سید عبداله  موسوی در حاشیه امضا این قراردادها اظهار کرد: قرارداد بسته لالی بنگستان که در ناحیه مسجدسلیمان در شمال استان خوزستان به ارزش ۶۹ میلیون یورو توسط این شرکت و شرکت جهان پارس اجرا می شود شامل دو بخش تحت الارض و سطح الارض است که مدت انجام آن دو سال تعیین شده است.
وی افزود: این بسته مشتمل بر حفاری و تکمیل  ۵ حلقه چاه، ساخت موقعیت چاه، اردوگاه، جاده دسترسی، خطوط آبرسانی ، تسهیلات سرچاهی و در سطح الارض ،  بهینه سازی سیستم تفکیک، توسعه چند راهه و احداث خط لوله ۱۲ اینچ از واحد جدید لالی بنگستان به مارون – ۱ و بازرسی و تعمیرات خطوط لوله می باشد و  ۴ درصد از مبلغ قرارداد به بخش مسئولیت های اجتماعی اختصاص دارد.
موسوی با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح نگهداشت و افزایش تولید در مناطق نفتخیز جنوب موسوم به (۲۸ مخزن) دو پروژه مربوط به توسعه میدان نفتی گچساران و میدان نفتی بالارود به این شرکت واگذار گردیده که پروژه بالارود و بنگستان لالی به طور مشترک با شرکت جهان پارس صورت می پذیرد، گفت: ملی حفاری همچنین در چارچوب همکاری با چند شرکت بخش خصوصی عملیات حفاری و ارایه خدمات جانبی چند بسته از پروژه های پیش گفته عهده دار خواهد بود.
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: این شرکت تلاش دارد تا با تعامل و همکاری متخصصان مناطق نفتخیز و  شرکت جهانپارس و با تامین کالا و مواد و ملزومات مورد استفاده در این پروژه ها،  همه توان عملیاتی، پشتیبانی،  فنی و  تخصصی و تجارب خود در جهت اجرای به موقع و مطلوب پروژه ها بکار گیری نماید.
در مراسم امضای قرارداد توسعه بخش بنگستان میدان نفتی لالی که در فاصله ۴۰ کیلومتری شمال غربی شهر مسجدسلیمان و در مجاورت  میدان های زیلایی و کبود اجرا می شود معاون مدیرعامل در پروژه های حفاری و  رئیس امور حقوقی و قراردادهای شرکت حضور داشتند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار