قرارداد همکاری ملی حفاری و فناوری تجهیزات سرچاهی امضا شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۵ ق٫ظ
قرارداد همکاری ملی حفاری و فناوری تجهیزات سرچاهی امضا شد شرکت ملی حفاری ایران و شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو ) در زمینه تامین نیازهای کاربردی در تکمیل عملیات حفاری چاه های نفت و گاز قرارداد همکاری امضا کردند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، قرارداد تامین نیازهای کاربردی در تکمیل عملیات حفاری چاه های نفت و گاز در سومین روز کاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در تهران به امضای سید عبداله موسوی؛ مدیرعامل ملی حفاری و امیرمهدی جواهر دشتی؛ مدیرعامل وتکو رسید.

در آیین امضا و مبادله این قرارداد همکاری مقرر  شد، شرکت وتکو در مدت تعیین شده در این سند نسبت به تامین تجهیزات و ادوات سرچاهی مورد نیاز ملی حفاری حسب قیمت های مورد توافق اقدام کند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در این مراسم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد گفت: با توجه به ورود این شرکت به اجرای پروژه های میدان محور و انجام پروژه های سطح الارضی و تحت الارضی، لزوم همکاری با شرکت های توانمند داخلی در موضوع ساخت تجهیزات و ادوات، بسیار با اهمیت است.

عبدالله موسوی افزود: شرکت ملی حفاری ایران در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت و  وزارت نفت، تامین حداکثری نیازهای کالایی خود را در بخش های عملیات حفاری و خدمات جانبی فنی و مهندسی از منابع داخلی  در دستور کار قرار داده و در این ارتباط با افزون بر ۱۳۰ شرکت سازنده و مجموعه های بزرگ صنعتی در استان های مختلف کشور همکاری مستمر دارد.

مدیرعامل شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو ) نیز با بیان اینکه این شرکت از زیر مجموعه های شرکت صنایع تجهیزات نفت، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است، گفت: فعالیت وتکو به عنوان یکی از شرکت های عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، در زمان حاضر روی طراحی، ساخت و نصب تجهیزات سرچاهی تمرکز دارد.

جواهر دشتی افزود: شرکت وتکو به عنوان یک شرکت دانش بنیان با برخورداری از امکانات و توانمندی مهندسی و دارابودن نیروی انسانی متخصص، قابلیت تولید انواع محصولات به صورت صد درصد داخلی براساس استانداردهای بین المللی و مورد تایید صنعت نفت را داراست و از پیشگامان ساخت تجهیزات سرچاهی نظیر انواع ول هد و کریسمس تری،  شیرآلات تا فشار Psi ۱۵۰۰۰  در کشور است و تا کنون تعداد بیشماری از این اقلام را تولید و تحویل کارفرمایان مختلف از جمله شرکت ملی حفاری ایران، شرکت مناطق نفت خیز جنوب، نفت و گاز پارس، نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه آن، شرکت نفت فلات قاره و بسیاری از شرکت های دیگر کرده است

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار