قطعه چهارم جاده هندیجان – دیلم بهره برداری شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۰ ب٫ظ
قطعه چهارم جاده هندیجان – دیلم بهره برداری شد [ad_1] هندیجان – ایرنا – ۱۱ کیلومتر دیگر از محور چهار بانده هندیجان – دیلم امروز پنجشنبه با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در حاشیه افتتاح ۱۱ کیلومتر از محور چهارخطه هندیجان به دیلم گفت:این جاده بخشی از کریدور ساحلی کشور است که […]

[ad_1]


هندیجان – ایرنا – ۱۱ کیلومتر دیگر از محور چهار بانده هندیجان – دیلم امروز پنجشنبه با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در حاشیه افتتاح ۱۱ کیلومتر از محور چهارخطه هندیجان به دیلم گفت:این جاده بخشی از کریدور ساحلی کشور است که ۲۲۰ کیلومتر آن در استان خوزستان قرار دارد و تاکنون ۱۶۰ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.
منوچهر رحمانی افزود:عملیات احداث این پروژه از سال ۹۰ شروع شده و برای احداث این ۱۱ کیلومتر که تا پایان حوزه استحفاظی خوزستان را در بر می گیرد ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
رحمانی ابراز امیدواری کرد: ۳۰ کیلومتر دیگر از این کریدور ساحلی در محور هندیجان – ماهشهر نیز تا پایان سال به بهره برداری برسد.
سرپرست فرمانداری هندیجان نیز در این خصوص اظهار کرد:رونق اقتصادی ایجاد شده از سوی دولت تدبیر و امید در این منطقه نیاز به زیر ساخت های جاده ای را برای مردم هر چه بیشتر ضرورت می بخشد.
کوروش مودت گفت:حجم بالای مسافرانی که از محورهای مواصلاتی این شهرستان هندیجان عبور می کنند غیر قابل مقایسه با گذشته است و افتتاح این جاده کمک شایانی به رفع خطرات جاده ای به خصوص در آستانه عید نوروز برای مسافران خواهد نمود.
وی با تقدیر و تشکر از استاندار خوزستان در خصوص رفع مشکلات این شهرستان در حوزه تجارت افزود: مشکلات بخش آب کشاورزی و شرب روستاهای هندیجان از درخواست های مردم این شهرستان است که امیدواریم با مساعدت و پیگیری استاندار خوزستان در سال جدید این مشکلات نیز رفع شوند.
شهرستان هندیجان با ۳۸ هزار نفر جمعیت در جنوب استان خوزستان قرار دارد.
۷۱۶۳/۶۱۲۵ خبرنگار: عبدالحسن محسنی نژاد ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار