قطع آب و اختلال در شبکه های برق و مخابرات اندیمشک در پی بارندگی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۶ ب٫ظ
قطع آب و اختلال در شبکه های برق و مخابرات اندیمشک در پی بارندگی [ad_1] اندیمشک – ایرنا – بارندگی شدید و رعد و برق موجب قطع آب و اختلال در شبکه های مخابراتی و برق شهرستان اندیمشک در شمال خوزستان شده است. بارندگی شدید همراه با رعد و برق که از یکشنبه شب شمال استان خوزستان را فرا گرفته همچنان به صورت پراکنده ادامه دارد.فرماندار شهرستان اندیمشک روز […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – بارندگی شدید و رعد و برق موجب قطع آب و اختلال در شبکه های مخابراتی و برق شهرستان اندیمشک در شمال خوزستان شده است. بارندگی شدید همراه با رعد و برق که از یکشنبه شب شمال استان خوزستان را فرا گرفته همچنان به صورت پراکنده ادامه دارد.
فرماندار شهرستان اندیمشک روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:رعد و برق یکشنبه شب موجب قطع خطوط مخابراتی این شهرستان شده و تماس با اورژانس و سایر نهادهای امدادی را مختل کرده است.
پیمان جهانگیری بیان کرد:نبود باطری مخصوص ذخیره انرژی در تاسیسات مخابراتی اندیمشک موجب قطع کامل ارتباط مخابراتی این شهرستان شده است.
وی افزود:برق برخی مناطق شهرستان اندیمشک از جمله شهر چم گلک نیز قطع شد ضمن اینکه قطع برق تاسیسات آبرسانی موجب قطع آب بیشتر مناطق شهر اندیمشک شده است.
جهانگیری با اشاره به کمبود امکانات و تجهیزات از جمله ماشین آلات در این شهرستان گفت:کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان اندیمشک در آماده باش بسر می برند.
شهرستان اندیمشک با ۱۷۰ هزار نفر جمعیت در شمال خوزستان واقع است.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار: **انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار