قطع آب ۱۲ روستا در آبادان

تاریخ انتشار: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۹ ب٫ظ
قطع آب ۱۲ روستا در آبادان [ad_1] آبادان – ایرنا – معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری آبادان از قطع آب ۱۲ روستای بخش مرکزی آبادان خبر داد و گفت:با توجه به آبگرفتگی پارک ها و معابر شهری میهمان نوروزی از سطح پارک ها به محل های اسکان هدایت شدند. به گزارش ایرنا امیر حمزه بزرگی نیا شنبه در گفت‌وگو با […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری آبادان از قطع آب ۱۲ روستای بخش مرکزی آبادان خبر داد و گفت:با توجه به آبگرفتگی پارک ها و معابر شهری میهمان نوروزی از سطح پارک ها به محل های اسکان هدایت شدند. به گزارش ایرنا امیر حمزه بزرگی نیا شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود:از صبح روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه ۳۳ میلیمتر بارندگی در آبادان گزارش شد که باعث آبگرفتگی خیابان های سطح شهر بخصوص در کوی ذوالفقاری،سده، جمشیدآباد و برخی مناطق مرکزی شهر آبادان شد.
وی اظهار داشت:با توجه به حجم بارندگی ۱۱ مسجد و چهار حسینیه، سالن نمایشگاه‌های منطقه آزاد اروند با گنجایش ۳۰۰ چادر، سه سالن ورزشی به گنجایش ۶۰۰ چادر برای مهیمانان نوروزی به‌صورت ویژه پیش‌بینی و مسافران از سطح پارک‌های شهر جمع شدند.
بزرگی نیا گفت:علاوه بر ۱۱۰ واحد آموزشی با یک هزار و ۲۴۷ کلاس درس ۱۲۰ چادر جدید در برخی از مدارس شهر برای اسکان موقت میهمان نوروزی در شب گذشته تدارک دیده شد.
معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری آبادان از قطع آب ۱۲ روستای بخش مرکزی آبادان خبر داد و اظهار داشت:قطع برق و سوختگی برخی از تجهیزات برق تلمبه‌خانه شهید کشتکار در هنگام بارندگی باعث قطع آب این روستاها شده است.
وی گفت:هم‌اکنون تجهیزات لازم برای تعمیر تجهیزات برق خریداری و سعی می‌شود با وصل مجدد برق آب به روستاهای بخش مرکزی پمپاژ شود.
به گزارش ایرنا بارندگی شب گذشته در آبادان باعث قطع برق برخی از مناطق و ترافیک شدید در جاده‌های شهرستان‌های آبادان و خرمشهر شد.
سازمان هواشناسی میزان بارندگی در شهرستان خرمشهر ۴۰ میلی‌متر اعلام کرده است.
۳۰۱۵/۶۰۶۴
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: محسن بهاروند
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار