قطع ارتباط یک گروه کوهنورد در بخش کوهستانی دزفول

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۳ ب٫ظ
قطع ارتباط یک گروه کوهنورد در بخش کوهستانی دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – قطع ارتباط تلفنی یک گروه کوهنورد که به منطقه کوهستانی شمال دزفول صعود کرده موجب نگرانی شده است. رئیس جمعیت هلال احمر دزفول عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:ارتباط تلفنی یک گروه هفت نفره که روز جمعه عازم کوه هفت تنان و مناطق کوهستانی اطراف آن […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – قطع ارتباط تلفنی یک گروه کوهنورد که به منطقه کوهستانی شمال دزفول صعود کرده موجب نگرانی شده است. رئیس جمعیت هلال احمر دزفول عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:ارتباط تلفنی یک گروه هفت نفره که روز جمعه عازم کوه هفت تنان و مناطق کوهستانی اطراف آن در بخش سردشت دزفول بودند قطع شده است.
عظیم رضای مرساق افزود:طبق اعلام راننده ای که این کوهنوردان را به بخش کوهستانی دزفول منتقل کرده ،افراد این گروه قرار بوده جمعه شب برای بازگشت به دزفول تماس بگیرند که تاکنون تماسی از سوی این افراد صورت نگرفته و امکان برقراری تماس تلفنی با آنان نیز تاکنون میسر نشده است.
وی اظهار کرد:یک گروه امدادگر کوهستان عصر شنبه از سوی جمعیت هلال احمر دزفول راهی بخش کوهستانی سردشت و محل صعود این کوهنوردان شده است تا ضمن اطلاع از وضعیت سلامت آنها در صورت نیاز به کمک ، این افراد را یاری کند.
به گزارش ایرنا قله هفت تنان در ۷۰ کیلومتری شمال شهرستان دزفول در بخش سردشت و در دل کوهستان سالن قرار دارد که دارای ارتفاعی در حدود ۲۰۰۰ متر از سطح دریا می باشد و در مواقعی از سال نیز برفگیر می باشد .
بخش سردشت دزفول با سه هزار و ۸۰۰ کیلومتر مساحت شامل ۲دهستان و ۵۷ روستا می باشد.
۶۰۶۸
خبرنگار و انتشار : محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار